آمار عجیب مهاجم استقلال در 5 فصل گذشته

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، جدایی 2 گلزن تیم استقلال در فصول گذشته (قائدی و دیاباته) باعث نقدها از خط حمله فعلی این تیم شده به خصوص وقتی که این باشگاه با 2 بازیکن خارجی مثل ژستد و یامگا قرارداد بسته است. یامگا در همان بازی های ابتدایی پیروز به زدن 3 گل که یکی از آن ها از روی نقطه پنالتی بود شد، ولی رودی ژستد در 4 دیداری که برای تیمش به میدان رفته پیروز به گلزنی نشده است.

آمار عجیب مهاجم استقلال در 5 فصل گذشته

مجیدی بعد از اولین بازی این بازیکن برای استقلال در پاسخ به این سوال که گفته بود آیا بازی های ژستد و یامگا را دیده که آن ها را جذب نموده گفت: اگر بازی آن ها را ندیده بودم، چطور انتخابشان کردم؟ همه این نفراتی که جذب تیم شدند را با ساعت ها مشورت جذب کردیم. ما فقط به وسیله فیلم ایجنت ها آن ها را جذب نکردیم. بازی بازیکنان خارجی استقلال را 90 دقیقه با اسکایپ دیدن کردم. اگر چه مجیدی معتقد است بازی این نفرات را زیر نظر داشته، اما آمار گلزنی ژستد حداقل در 5 سال گذشته نشان می دهد این بازیکن مهاجم گلزنی نیست.

در زیر جدول آمار گلزنی این بازیکن در 5 فصل گذشته را مشاهده می کنید:

به این آمار باید 4 ملاقات گذشته استقلال را هم افزود که وی پیروزی به گلزنی نشده، به این ترتیب ژستد در 80 بازی گذشته خود تنها 12 گل به ثمر رسانده است. این در حالی است که دیدباته در 2 فصل حضور در استقلال و در 33 بازی پیروز به 27 بار گلزنی در لیگ برتر شد. در این آمارِ دیاباته گل های وی در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا هم لحاظ نشده است. برترین فصل این بازیکن اهل کشور بنین در 2014-2015 بوده که او پیروز شد در چمپیون شیپ در 44 مسابقه، 22 گل به ثمر برساند.

منبع: فرارو

به "آمار عجیب مهاجم استقلال در 5 فصل گذشته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار عجیب مهاجم استقلال در 5 فصل گذشته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید