آمریکا فهرست تحریم های جدیدی علیه نفتکش های ایرانی گفت

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، وزارت خزانه داری آمریکا به تازگی 125 کشتی و نفتکش مرتبط با جمهوری اسلامی ایران را در فهرست تحریم های منع اشاعه هم قرار داد.

آمریکا فهرست تحریم های جدیدی علیه نفتکش های ایرانی گفت

به گزارش گروه اقتصادی وبلاگ آژانس الکترونیکی، وزارت خزانه داری آمریکا در تازه ترین اقدام خصمانه خود علیه ایران، 125 کشتی و نفتکش مرتبط با جمهوری اسلامی ایران را در فهرست تحریم های منع اشاعه هم قرار داد.

این خبر در وبگاه وزارت خزانه داری آمریکا اعلام شده و براساس آن فهرست تحریم های مرتبط با خطوط کشتی رانی ایران به روز شده است.

در این ارتباط گفته شده، بیش از 100 نفتکش، کشتی باری و مسافری مرتبط با خطوط کشتی رانی ایران در فهرست تحریم های دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا (اوفک) قرار گرفته است.

براساس این گزارش، کشتی های مشمول قانون تحریم آمریکا، در ذیل سه عنوان ایران، مقررات تحریم های مربوط به اشاعه سلاح های کشتار جمعی و مقررات تحریم اقتصادی ایران قرار خواهند گرفت.

در فهرستی که وزارت خزانه داری آمریکا در این ارتباط منتشر نموده، نام کشتی ها و نفتکش های ایرانی مشمول تحریم که تحت پرچم ایران قرار دارند و یا با ایران مرتبط بوده اند، به صورت تک تک اعلام شده و مدعی شده است که این کشتی ها بعد از این مشمول تحریم قرار خواهند گرفت.

اعلام این تحریم ها علیه نفتکش هایی که با ایران مرتبط بوده و یا تحت پرچم ایران قرار داشته اند، در ادامه رویکرد خصمانه واشنگتن علیه ایران صورت می گیرد.

با این حال پیش از این بسیاری در داخل و خارج از آمریکا با انتقاد از سیاست های فعلی دولت ترامپ، سیاست فشارحداکثری علیه ایران را سیاستی شکست خورده عنوان نموده بودند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آمریکا فهرست تحریم های جدیدی علیه نفتکش های ایرانی گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا فهرست تحریم های جدیدی علیه نفتکش های ایرانی گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید