استقلال با 2 گل زده جام حذفی را ترک کرد!

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، تیم فوتبال استقلال که پس از حذف پرسپولیس در جام حذفی فرصت خوبی داشت تا حداقل به مرحله نیمه نهایی این مسابقات راه یابد، شب گذشته و در مرحله یک چهارم نهایی در استادیوم آزادی مغلوب میهمانش نساجی شد تا وداعی تلخ باب جام حذفی داشته باشد.

استقلال با 2 گل زده جام حذفی را ترک کرد!

این بازی در حالی به ضربات پنالتی کشید که دو تیم در 120 دقیقه مصاف نتوانستند دروازه یکدیگر را باز نمایند تا در نهایت ضیافت پنالتی ها تکلیف این بازی را تعیین کرد.

شاگردان فرهاد مجیدی در این فصل 3 ملاقات در جام حذفی داشتند که هر 3 ملاقات آنها بدون داشتن برنده به وقت اضافه رفت و تکلیف 2 بازی آنها در ضربات پنالتی تعیین شد.

آبی پوشان در مجموع این 3 ملاقات که 360 دقیقه به طول انجامید، تنها 2 بار پیروز به گلزنی شدند که این آمار اصلاً برای این تیم قابل قبول نیست. شاگردان مجیدی یک بار در ملاقات مقابل نود ارومیه به وسیله آرمان رمضانی و یک بار هم مقابل پیکان به وسیله ارسلان مطهری به گل رسیدند و پیروز به باز کردن دروازه نساجی نشدند تا در آمار به طور میانه هر 180 دقیقه (معادل 2 بازی) یک گل زده باشند. این در حالی است که این تیم در همین مقدار بازی تنها یک بار دروازه اش باز شده که البته مثل لیگ، در جام حذفی هم عملکرد خط دفاعی این تیم کاملاً قابل قبول است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استقلال با 2 گل زده جام حذفی را ترک کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال با 2 گل زده جام حذفی را ترک کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید