خبر سفیر ایران در عراق از تبادل نیری کار بین دو کشور

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، خبرنگاران : ایرج مسجدی گفت: تبادل هیات های خبره و متخصص در زمینه فعالیت های مشخص شده توسط دو طرف ایرانی و عراقی، توسعه همکاری ها در زمینه های آموزش حرفه ای، کارآفرینی، عملیاتی، روابط کار و امور اجتماعی از دیگر اهداف و چشم اندازهای این سفر خواهد بود.

خبر سفیر ایران در عراق از تبادل نیری کار بین دو کشور

به گزارش به نقل از ایرنا، سفیر ایران در عراق گفت: در جریان سفر محمد شریعتمداری وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی جمهوری اسلامی ایران به عراق، موضوع تفاهم و توافق مشترک و تبادل نیروی کار تخصصی بین دو کشور مورد بحث و گفتگو قرار خواهد گرفت.

ایرج مسجدی امروز شنبه در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی کشورمان به دعوت همتای عراقی خود امشب وارد بغداد می گردد و فردا یکشنبه ملاقاتهایی با مقامات کشور دوست و همسایه خواهد داشت.

وی بیان داشت: امضای تفاهم و توافق مشترک در موضوعات مختلف از جمله برنامه هایی است که در دستور کار سفر وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی جمهوری اسلامی ایران به بغداد وجود دارد.

وی اضافه کرد: تبادل هیات های خبره و متخصص در زمینه فعالیت های مشخص شده توسط دو طرف ایرانی و عراقی، توسعه همکاری ها در زمینه های آموزش حرفه ای، کارآفرینی، عملیاتی، روابط کار و امور اجتماعی از دیگر اهداف و چشم اندازهای این سفر خواهد بود.

به گفته وی ، وزیر کار ، تعاون و رفاه اجتماعی ایران علاوه بر همتای خود با سایر مقامات عراقی از جمله وزیر دارایی هم ملاقات و گفت و گو خواهد داشت.

سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق ابراز امیدواری کرد: روابط دو کشور در همه زمینه ها بیش از پیش توسعه و تقویت گردد.

در لحظه ارسال این خبر ؛ خبرنگار ایرنا کسب اطلاع کرد که وزیر کار ، تعاون و رفاه اجتماعی به استانهای جنوبی عراق همچون کربلا هم سفر کاری خواهد داشت.

منبع: اقتصادنیوز

به "خبر سفیر ایران در عراق از تبادل نیری کار بین دو کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر سفیر ایران در عراق از تبادل نیری کار بین دو کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید