بوکس قهرمانی آسیا، شروع خوب قشلاقی و روزبهانی، صعود 4 نماینده ایران به یک چهارم نهایی

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، در خاتمه روز نخست مسابقات بوکس قهرمانی آسیا و با برتری قشلاقی و روزبهانی چهار نماینده کشورمان به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند.

بوکس قهرمانی آسیا، شروع خوب قشلاقی و روزبهانی، صعود 4 نماینده ایران به یک چهارم نهایی

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، روز نخست از رقابت های بوکس قهرمانی آسیا از عصر امروز (دوشنبه - سوم خرداد ماه) به میزبانی دبی امارات برگزار شد و در رقابت های امروز چهار نماینده بوکس کشورمان با فزونی مقابل رقبای خود به جمع هشت بوکسور برتر آسیا راه یافتند.

در رقابت های وزن 81 کیلوگرم، میثم قشلاقی در نخستین تجربه آسیایی خود به مصاف سومیت از هند رفت و با شایستگی مقابل حریف خود به فزونی دست یافت تا در مرحله یک چهارم نهایی حریف بوکسور قزاقستانی شود.

احسان روزبهانی کاپیتان باتجربه بوکس ایران هم در اولین حضور خود در وزن 91 کیلوگرم، در روز نخست رقابت ها برابر سلطان الشماری از کویت قرار گرفت و در راند نخست کار حریف خود را یکسره کرد.

کاپیتان تیم ملی بوکس با این پیروزی به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد تا برای قطعی کردن مدال برنز خود به مصاف واسیلی لویت یکی از پرافتخارترین بوکسورهای تاریخ قزاقستان برود.

پیش از این در سایر رقابت های امروز، امید احمدی صفا در وزن 52 کیلوگرم در راند نخست علی جاسم از کویت را ناک اوت کرد. او در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف بوکسور قرقیزستانی خواهد رفت.

در رقابت های وزن 60 کیلوگرم نیز دانیال شه بخش بوکسور المپیکی کشورمان دست به کار بزرگی زد و سریک بوکسور قزاقستانی را شکست داد تا به نوار پیروزی های بوکسورهای قزاقستانی مقابل مشتزنان کشورمان انتها دهد. شه بخش در مرحله یک چهارم نهایی با بوکسور کویتی مبارزه خواهد کرد.

اشکان رضایی در وزن 64 کیلوگرم، تنها بوکسور بازنده کشورمان در رقابت های امروز بود که مقابل سافیولین از قزاقستان شکست خورد و از دور مسابقات کنار رفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بوکس قهرمانی آسیا، شروع خوب قشلاقی و روزبهانی، صعود 4 نماینده ایران به یک چهارم نهایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوکس قهرمانی آسیا، شروع خوب قشلاقی و روزبهانی، صعود 4 نماینده ایران به یک چهارم نهایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید