ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر ذوب آهن ، رونمایی یحیی از ستاره های تازه در اصفهان

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، سرخ ها امروز در غیاب چند بازیکن خود به مصاف تیم مهدی تارتار خواهند رفت.

ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر ذوب آهن ، رونمایی یحیی از ستاره های تازه در اصفهان

به گزارش پرسپولیس و ذوب آهن امروز در چارچوب هفته اول لیگ برتر در اصفهان به مصاف هم خواهند رفت. نکته جالب توجه در مورد این بازی محرومیت یحیی گل محمدی و مهدی تارتار از نشستن روی نیمکت تیم شان است. پرسپولیس علاوه بر سرمربی اش، امید عالیشاه و مرتضی پورعلی گنجی را هم به علت محرومیت در اختیار ندارد و جالب این است که پورعلی گنجی به خاطر کارت قرمزی که در زمستان سال93گرفته از این بازی محروم است! او روز 23بهمن 1393با پیراهن نفت تهران مقابل پیکان اخراج شده و 10روز بعد به تیم تیانجین تدا چین پیوسته است. حالا که بعد از 8سال به ایران برگشته درحالی که تیم سابقش کاملا منحل شده باید بابت آن کارت قرمز یک جلسه محرومیت را تحمل کند.

پرسپولیس بدون او احتمالا با زوج نعمتی و گولسیانی در دفاع میانی بازی خواهد نمود. قرمزها در خط حمله هم فقط مهدی عبدی را برای این بازی دارند. البته قرارداد مهاجم خارجی این تیم یورگن لوکادیا روز گذشته رسمی شد اما او به بازی اول پرسپولیس نمی رسد و حامد پاکدل و وحید امیری هم مصدوم هستند و در این بازی حضور ندارند.

با این حال امروز در درون دروازه پرسپولیس، علیرضا بیرانوند به میدان خواهد رفت و خط دفاعی سرخ ها در غیاب پورعلیگنجی محروم با حضور گولسیانی و علی نعمتی شکل خواهد گرفت. در جناحین خط دفاعی هم احمدی و دانیال اسماعیلی فر به میدان خواهند رفت.

اما در خط میانی کمال کامیابی نیا و میلاد سرلک حضور خواهند داشت و دو بازوی کناری سرخ ها در این بازی سعید صادقی و سروش رفیعی خواهند بود. در خط حمله هم مهدی عبدی به میدان خواهد رفت و پشت سر او هم مهدی ترابی قرار خواهد گرفت.

ترکیب احتمالی پرسپولیس:

بیرانوند، گولسیانی، نعمتی، اسماعیلی فر، احمدی، سرلک، کامیابی نیا، ترابی، صادقی، رفیعی و عبدی

منبع: همشهری آنلاین

به "ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر ذوب آهن ، رونمایی یحیی از ستاره های تازه در اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر ذوب آهن ، رونمایی یحیی از ستاره های تازه در اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید