زیدان سرمربی مسی می شود!

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، زین الدین زیدان از پایان فصل 21-2020 که دست از هدایت تیم فوتبال رئال مادرید کشید، بدون تیم بوده است اما به نظر می رسد که او در مسیر بازگشت به دنیای مربیگری واقع شده است.

زیدان سرمربی مسی می شود!

تصور می شد که اسطوره فرانسوی که پس از تجربه تنها فصل بدون جام دوران مربیگری اش رئال مادرید را ترک کرد، قرار است جانشین دیدیه دشان روی نیمکت تیم ملی فرانسه بنشیند اما تمدید قرارداد دشان با این تیم، تحقق رؤیای هدایت تیم ملی فرانسه را برای کاپیتان پیشین خروس ها به تعویق انداخت. از این رو او قصد دارد کار خود در فوتبال باشگاهی را از سر بگیرد و شانس خود را برای کسب دومین قهرمانی اش در لالیگا و چهارمین قهرمانی اش در لیگ قهرمانان اروپا را امتحان کند.

طبق گزارش سایت Todo Fichajes اسپانیا، زیدان مذاکراتش را با پاری سن ژرمن برای جانشینی کریستوف گالتیه آغاز کرده است، چرا که قهرمان فرانسه از عملکرد سرمربی فعلی تیم، کریستوف گالتیه راضی نیست و قصد دارد که در انتها فصل جاری با او قطع همکاری کند.

در صورت انتصاب زیدان به عنوان سرمربی نو رئالی ها، سناریوی نوی شکل خواهد گرفت و مرد فرانسوی این بار برخلاف دوران مربیگری اش در لالیگا، در سمتی از میدان قرار گرفته است که لیونل مسی هم همانجاست.

منبع: فرارو

به "زیدان سرمربی مسی می شود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیدان سرمربی مسی می شود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید