سران قوا مصوبه حداکثر اجاره بها را تایید کردند

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، مصوبه دولت در زمینه معین حداکثر افزایش اجاره بها در هر سال تا سقف 25 درصد در تهران و 20 درصد در شهر های سراسر کشور مورد تایید شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا قرار گرفت.

سران قوا مصوبه حداکثر اجاره بها را تایید کردند

به گزارش تسنیم، در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه موضوعات مدیریت نقدینگی و کاهش تورم مطرح و مورد بررسی اعضا قرار گرفت.

در جلسه شنبه شب شورای عالی هماهنگی اقتصادی که با حضور سران قوا و به ریاست سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور برگزار گشت، وزیر راه و شهرسازی گزارشی از شرایط بازار مسکن ارائه کرد.

بر این اساس سران سه قوه تاکید کردند سیاست ها و اقدامات لازم برای مدیریت حوزه مسکن سریع تر اجرایی و همزمان طرح دو فوریتی مطرح در مجلس شورای اسلامی نیز در اولویت تصویب قرار گیرد.

در همین زمینه مصوبه دولت در زمینه معین حداکثر افزایش اجاره بها در هر سال تا سقف 25 درصد در تهران و 20 درصد در شهر های سراسر کشور مورد تایید شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا قرار گرفت و مقررات لازم برای ضمانت اجرایی این مصوبه به تصویب سران قوا و دیگر اعضا رسید.

در این جلسه همچنین پیشنهاد کمیسیون اقتصادی دولت در زمینه مدیریت نقدینگی و کاهش تورم مطرح و مقرر شد این پیشنهاد پس از بررسی های دقیق و همه جانبه برای تصمیم گیری به جلسات آینده شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه ارائه شود.

منبع: فرارو

به "سران قوا مصوبه حداکثر اجاره بها را تایید کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سران قوا مصوبه حداکثر اجاره بها را تایید کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید