پیولی: بازیکنانم پاداش خود را با این پیروزی عظیم گرفتند، روی گل های یوونتوس می توانستیم بهتر دفاع کنیم

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، سرمربی تیم فوتبال میلان از عملکرد بازیکنانش و روحیه ای که آنها از خود مقابل یوونتوس نشان دادند، تمجید کرد.

پیولی: بازیکنانم پاداش خود را با این پیروزی عظیم گرفتند، روی گل های یوونتوس می توانستیم بهتر دفاع کنیم

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، استفانو پیولی که شاگردانش بامداد امروز (چهارشنبه) در هفته سی ویکم سری A ایتالیا و در استادیوم سن سیرو دست به کار عظیمی زدند و بازی 2 بر صفر باخته مقابل یوونتوس را با برد 4 بر 2 عوض کردند، پس از این بازی در گفت وگو با شبکه تلویزیونی DAZN، گفت: باید از بازیکنانم تمجید کنم که روحیه و ذهنیت فوق العاده ای را از خود به نمایش گذاشتند. حتی در لحظات سخت آنها سعی می نمایند کنار هم باشند و باورشان را از دست ندهند، از این رو پاداش خود را با این پیروزی عظیم گرفتند.

وی اضافه کرد: این کاری است که ما هر روز در میلانلو (مرکز تمرینی تیم فوتبال میلان) انجام می دهیم. می دانستیم که تا همین چند هفته پیش صندلی مان در جدول کیفیت تیمی ما را منعکس نمی کرد، بنابراین روی کارمان تمرکز و کاری را کردیم که قادر به انجامش هستیم. حالا می دانم که روی تک تک بازیکنانی که به زمین می فرایند، می توانم حساب باز کنم. همه آنها می دانند که باید در زمین چه کار نمایند. این فصلی غیرمعمول است، ما در بازی بعدی مان باید به مصاف ناپولی برویم و باید رضایتمندی از این پیروزی را کنار بگذاریم و به فکر آزمون بعدی باشیم.

سرمربی میلان توضیح داد: ما می توانیم بهتر از این کار کنیم. ما می دانیم که اگر کمی تمرکز، روحیه و عزم خود را از دست بدهیم، تاوان سنگینی خواهیم داد. ما در طول این فصل مرتکب اشتباهاتی شده ایم و تاوانش را هم پس داده ایم. در این ملاقات هم خیلی کوشش کردیم تا اینکه پیروز شدیم با پنالتی که به دست آوردیم دوباره شور و اشتیاق را به تیم مان بازگردانیم. واقعاً جای تأسف دارد که دو گل دریافت کردیم، چون روی آن دو گل یوونتوس می توانستیم بهتر دفاع کنیم، اما با این حال بازی تا پنالتی ما متعادل بود. ذهنیتی که میلان در حال حاضر دارد، تفاوت را رقم می زند و این چیزی است که باید با همین فرایند به کارمان ادامه دهیم.

پیولی که گفته می گردد در پایان فصل قطعاً جای خود را به رالف رانگنیک خواهد داد، در این باره گفت: من خیلی به دور دست، به سه آگوست یا آینده فکر نمی کنم. من به بازی بعدی تیمم فکر می کنم و کار با این بازیکنان باعث رضایت خاطر من می گردد. ما حالا به معنای واقعی یک تیم هستیم، چون شناخت بهتری از هم پیدا نموده ایم. ما نقاط ضعف و قوت خود را می شناسیم. خیلی خوشحالم و احساس غرور می کنم و مشتاقم تا فصل را در بهترین صندلی ممکن به پایان برسانیم. نمی دانم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد، بنابراین باید سروقتش ببینیم چه خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پیولی: بازیکنانم پاداش خود را با این پیروزی عظیم گرفتند، روی گل های یوونتوس می توانستیم بهتر دفاع کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیولی: بازیکنانم پاداش خود را با این پیروزی عظیم گرفتند، روی گل های یوونتوس می توانستیم بهتر دفاع کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید