شروع ثبت نام در دومین جایزه همراه اول برای رساله های برتر حوزه مهندسی برق و فناوری ارتباطات

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، مرکز تحقیق وتوسعه همراه اول با همکاری انجمن علوم مهندسی برق ایران، دومین رویداد جایزه رساله برتر مهندسی برق و فناوری ارتباطات را برگزار می نماید.

شروع ثبت نام در دومین جایزه همراه اول برای رساله های برتر حوزه مهندسی برق و فناوری ارتباطات

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همزمان با سی و یکمین کنفرانس بین المللی مهندسی برق، مرکز تحقیق و توسعه همراه اول با همکاری انجمن علوم مهندسی برق ایران رویداد دومین جایزه رساله برتر مهندسی برق و فناوری ارتباطات را برگزار می نماید.

هدف این رویداد شناسایی و تقدیر از رساله های دکتری برتر در حوزه مهندسی برق با تاکید بر فناوری ارتباطات و توسعه تعامل دو سویه با دانش آموختگان برتر این حوزه عنوان شده که پس از داوری، رساله سال حوزه مهندسی برق و فناوری ارتباطات کشور انتخاب خواهد شد.

دانش آموختگان دکتری رشته های مرتبط با حوزه مهندسی برق که در سال های 1399 تا 1402 از رساله خود دفاع نموده اند، می توانند تا 10 اردیبهشت ماه 1402 در این رویداد شرکت نموده و اطلاعات لازم را تکمیل نمایند.

جوایزی که برای این رویداد در نظر گرفته شده به ترتیب نفر اول 20 میلیون تومان، نفر دوم 15 میلیون تومان و نفر سوم 10 میلیون تومان است.

گفتنی است علاقه مندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی https://iceeconf.ir/2023/Home/Form?id=6 مراجعه نمایند.

منبع: فوت و فن

به "شروع ثبت نام در دومین جایزه همراه اول برای رساله های برتر حوزه مهندسی برق و فناوری ارتباطات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت نام در دومین جایزه همراه اول برای رساله های برتر حوزه مهندسی برق و فناوری ارتباطات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید