برگزاری وزن کشی 5 وزن نخست جام جهانی کشتی فرنگی

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، مراسم وزن کشی پنج وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی جام جهانی انفرادی در شهر صربستان بلگراد برگزار گردید.

برگزاری وزن کشی 5 وزن نخست جام جهانی کشتی فرنگی

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ آژانس الکترونیکی، تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان با 2 نماینده در این مسابقات حضور یافته که حسین نوری در وزن 87 کیلوگرم از ساعت 13:30 امروز (شنبه) به مصاف حریفان خود می رود و محمدهادی ساروی در وزن 97 کیلوگرم نیز مسابقات خود را از روز یکشنبه 23 آذرماه شروع می نماید.

قرعه کشی این مسابقات صورت گرفته است که نتایج آن به توضیح زیر است:

در وزن 87 کیلوگرم که 16 نفر حضور دارند حسین نوری در دور نخست به مصاف دوغان گوگتاس از ترکیه می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی میان اسلام عباس اف از آذربایجان و بشیر سید آزارا از الجزایر مصاف خواهد داد. داوید چکوتادزه قهرمان المپیک از روسیه در گروه نوری حضور دارد.

در وزن 97 کیلوگرم که 17 نفر شرکت نموده اند محمدهادی ساروی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با هاردییپ از هند کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان نیکولاز کاخلاشویلی از ایتالیا و ولادلن کوزلیوک از اوکراین می رود. آرتور الکسانیان قهرمان دنیا و المپیک از ارمنستان و موسی اولویف قهرمان دنیا از روسیه در گروه ساروی واقع شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "برگزاری وزن کشی 5 وزن نخست جام جهانی کشتی فرنگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری وزن کشی 5 وزن نخست جام جهانی کشتی فرنگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید