(بشنوید) صدای چاوشی در بازگشت زخم کاری

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، خواننده پرکار نمایش خانگی اثر تازه ای برای فصل دوم سریال زخم کاری منتشر کرد.

(بشنوید) صدای چاوشی در بازگشت زخم کاری

به گزارش ایسنا، همزمان با برگزاری مراسم رونمایی از قسمت اول مجموعه زخم کاری: بازگشت، نخستین قطعه موسیقی این سریال که تیتراژ آن هم محسوب می گردد، با صدای محسن چاوشی منتشر شد. چاوشی که برای محصولات پلتفرم های مختلف خوانده است، یکی از پرکارترین خواننده های سریال های نمایش خانگی در سال های اخیر به شمار می آید.

قطعه قبلی این خواننده برای سریال های خانگی، من باید می رفتم است که در قسمت شانزدهم رهایم کن استفاده شد. او برای این مجموعه، قطعه ای دیگر نیز همنام سریال خواند که در قسمت نهم آن منتشر شد.

جز رهایم کن و زخم کاری: بازگشت محسن چاوشی دو قطعه با عنوان پستچی و یاد چشم تو می افتم نیز ویژه سریال عقرب عاشق خواند که هردو در تابستان 1401 و ماه ها پیش از انتشار این سریال منتشر شدند. در آن موقع هنوز اعلام نشده بود که این سریال از کدام پلتفرم پخش خواهد شد، اما بعد ها پستچی روی تیتراژ این مجموعه نهاده شد.

مجموعه آمستردام دیگر سریال خانگی است که صدای محسن چاوشی را در ترانه تیتراژ استفاده می نماید. این قطعه قشنگ من نام دارد. با احتساب این سریال که هنوز قسمت پایانی آن منتشر نشده، چاوشی همزمان سه سریال در حال انتشار در پلتفرم های اینترنتی دارد!

او در سال های گذشته ترانه هایی را برای خسوف، هم گناه و شهرزاد نیز خوانده بود. قطعات چاوشی برای شهرزاد که نخستین حضور او در عرصه سریال ها به شمار می آمد، بسیار محبوب شد و تا به امروز به عنوان یکی از محبوب ترین آثار او شناخته می گردد.

حضور در هفت سریال خانگی، محسن چاوشی را به یکی از پرکارترین خوانندگان این مدیوم تبدیل نموده و این در حالی است که این خواننده پاپ در سریال های تلویزیونی، چون دلدار، بانوی عمارت و سایه بان نیز خوانندگی نموده است.

منبع: فرارو

به "(بشنوید) صدای چاوشی در بازگشت زخم کاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(بشنوید) صدای چاوشی در بازگشت زخم کاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید