تمجید پوچتینو از نیمار و امباپه پس از فزونی پرگل پاری سن ژرمن

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، سرمربی تیم فوتبال پاری سن ژرمن پس از رجحان شاگردانش مقابل مون پولیه از عملکرد تیمش به خصوص ستاره های فرانسوی و برزیلی خط حمله اش تمجید کرد.

تمجید پوچتینو از نیمار و امباپه پس از فزونی پرگل پاری سن ژرمن

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، مائوریسو پوچتینو که شاگردانش شب گذشته (آدینه) در چارچوب هفته بیست ویکم لوشامپیونه میهمان خود مون پولیه را با نتیجه 4 بر صفر شکست دادند، گفت: این پیروزی مهمی بود چون باعث می گردد اعتماد به نفس مان را حفظ کنیم.

وی در مورد انتخاب ترکیب و سیستم بازی که در این ملاقات اتخاذ نموده بود، گفت: تا به امروز سیستم های بازی مختلفی را امتحان نموده ایم و با توجه به بازیکنانی که داریم، می توانیم سیستم بازی های دیگری را نیز لحاظ کنیم. از سیستم کنونی (1-3-2-4) راضی هستم، اما در حال آنالیز این موضوع هستم که بهترین سیستم بازی برای مان کدام است.

سرمربی آرژانتینی پاری سن ژرمن درباره ستاره فرانسوی تیمش که در این ملاقات دو گل به ثمر رساند، گفت: از عملکرد امباپه راضی بودم و حالا خوشحالم که او پیروز به گلزنی هم شد. داشتن اعتماد به نفس برای مهاجم خیلی مهم است.

پوچتینو در تمجید از ستاره برزیلی اش گفت: از عملکرد نیمار به خصوص یاری به تیم در کارهای دفاعی راضی هستم که این سطح تعهد او به تیم را نشان می دهد و خیلی هم اهمیت دارد. برای من داشتن تعادل تیمی خیلی مهم است و مهاجمان ما هم در تعادل تیمی شرکت دارند.

پاری سن ژرمن با این برد 45 امتیازی شد و همچنان صدرنشین لیگ یک فرانسه است. لیل و لیون که یک بازی کمتر انجام داده اند، به ترتیب با 42 و 40 امتیاز در تعقیب پاریسی ها هستند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی وبلاگ آژانس الکترونیکی بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تمجید پوچتینو از نیمار و امباپه پس از فزونی پرگل پاری سن ژرمن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمجید پوچتینو از نیمار و امباپه پس از فزونی پرگل پاری سن ژرمن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید