توضیحات توخل درباره مصدومیت ام باپه

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، سرمربی پاری سن ژرمن از عملکرد شاگردانش بعد از پیروزی برابر نیس ابراز رضایت کرد. او درباره آسیب دیدگی ام باپه هم شرح داد.

توضیحات توخل درباره مصدومیت ام باپه

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی به نقل از ایسنا و اکیپ، پاری سن ژرمن در هفته نهم رقابت های لیگ فرانسه توانست با سه گل نانت را شکست دهد تا صندلی خود را در صدر جدول رده بندی مستحکم تر کند.

در دقیقه 74 این ملاقات کیلیان ام باپه از بازی تعویض شد و به نظر می رسد که او مصدوم شده است.

توخل در این زمینه گفت: فکر نمی کنم که ام باپه مصدوم شده باشد بلکه به خاطر خستگی او را بیرون کشیدم. مویس کین هم چنین شرایطی داشت. آن ها بارها با تکل های خشن حریف روبرو شدند و طبیعی است که در چنین بازی هایی احتمال آسیب دیدگی بازیکنان بالا باشد. ام باپه می خواست که به بازی ادامه دهد اما من او را تعویض کردم. اکنون زمان ریسک کردن نیست و من نمی خواهم که مصدوم دیگری داشته باشیم.

او ادامه داد: ام باپه بازیکن جوانی است. او سن و سالی ندارد و می تواند بسیار بهتر از این هم ظاهر گردد. او در ملاقات امشب هم گل زد و هم پاس گل داد و بار دیگر نشان داد که چه بازیکن کلیدی و تاثیرگذاری برای تیم ما است.

توخل درباره بازیکنان مصدوم تیمش گفت: امیدوار هستیم که امروز پارادس به تمرین برگردد اما درباره مائورو ایکاردی باید بگویم که او هنوز به شرایط بازگشت نرسیده است و آماده نیست.

او درباره پیروزی برابر نانت هم گفت: من بسیار شادمان هستم که سه امتیاز این ملاقات را به دست آوردیم. تغییراتی در ترکیب اصلی تیم داشتیم که این تغییرات به خوبی جواب داد. نمی توان که در هر ملاقاتی بسیار خوب بازی کرد. ما دلتنگ هوادران خود هستیم. اگر آن ها بودند انگیزه ما چند برابر می شد و می توانستیم بسیار بهتر ظاهر شویم. تیم از نظر روحی و انگیزشی در شرایط بسیار خوبی واقع شده است و این واقعا شادمان کننده است.

منبع: جام جم آنلاین

به "توضیحات توخل درباره مصدومیت ام باپه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات توخل درباره مصدومیت ام باپه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید