توفان شدید در تهران؛ 6 تن مصدوم شدند

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، معاون آمادگی و عملیات سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران خسارات اولیه توفان در مرکز را تشریح کرد و از آسیب دیدگی شش تن از شهروندان خبرداد.

توفان شدید در تهران؛ 6 تن مصدوم شدند

مجید آرون در گفت وگو با ایسنا درباره خسارات اولیه گزارش شده از توفان عصر امروز در مرکز گفت: گزارش های اولیه از سطح منطقه ها حاکی از سقوط یا شکستگی چندین مورد درخت است.

وی با بیان اینکه تا به امروز مواردی از سقوط تابلو و شکستگی چراغ هدایت و رانندگی گزارش شده است، گفت: گزارش های ارسالی تا به امروز حاکی از مجروح شدن شش نفر از شهروندان در تهران است که چهار نفر به صورت سرپایی در محل درمان شده و دو نفر به بیمارستان اعزام شده اند.

آرون از شهروندان خواست کرد تا انتها امروز ضمن پرهیز از تردد غیر ضرور در سطح شهر، توصیه های ایمنی را در این زمینه جدی بگیرند.

به گفته وی عدم تردد در مجاورت ساختمان های در حال ساخت، تابلوهای مستقر در سطح شهر، تیرهای برق، کابل های فشار قوی و عدم تجمع در محدوده و محل وقوع حوادث احتمالی، فاصله گرفتن از شیشه پنجره ها، عدم تردد در محدوده تراس و پشت بام بخشی از توصیه های ایمنی در هنگام وقوع طوفان است که شهروندان باید به آن توجه نمایند. بعلاوه دوری از حصارها، دیوارها، تابلوهای تبلیغاتی، بنرها، داربست های فلزی و عدم توقف در این مکان ها نیز در هنگام وقوع توفان توصیه می گردد.

سازمان هواشناسی بعلاوه برای روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در بعضی ساعات برای استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز شامل قزوین، البرز، تهران و سمنان و بعلاوه استان های مرکزی و قم نیز وزش باد شدید و در منطقه ها مستعد خیزش گرد و خاک پیش بینی نموده است.

منبع: فرارو

به "توفان شدید در تهران؛ 6 تن مصدوم شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توفان شدید در تهران؛ 6 تن مصدوم شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید