حجاج ایرانی سال جاری به دو فرودگاه جده و مدینه منتقل می شوند

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، مسئول ستاد حج ایران ایر گفت: سال جاری حجاج ایرانی به دو فرودگاه جده و مدینه در عربستان منتقل می شوند.

حجاج ایرانی سال جاری به دو فرودگاه جده و مدینه منتقل می شوند

به گزارش گروه مالی وبلاگ آژانس الکترونیکی به نقل از هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما)، اولین جلسه هماهنگی عوامل حج در هما امروز سه شنبه 3 خرداد با حضور عوامل و دست اندرکاران حج برگزار گردید.

در این جلسه کاپیتان حسن قاسمی مسئول حج هما گفت: در حج امسال بیش از 39 هزار زائر از ایستگاه های پروازی هما به دو فرودگاه جده و مدینه اعزام می شوند.

وی در ادامه اضافه نمود: در این عملیات زائران از ایستگاه های فرودگاه حضرت امام (ره)، تبریز، کرمان، اصفهان، اهواز، بندرعباس، مشهد، شیراز، اردبیل، بوشهر، همدان، بیرجند، یزد، ساری، گرگان، ارومیه، زاهدان و زنجان به فرودگاه های مدینه و جده اعزام خواهند شد.

کاپیتان قاسمی گفت: اولین پرواز زائران در روز 22 خرداد ماه امسال از مبدأ فرودگاه حضرت امام (ره) به مقصد فرودگاه جده انجام می گردد.

در ادامه این جلسه حسین جهانی مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران برنامه های این اداره کل برای مراسم حج تمتع را تشریح کرد.

لازم به ذکر است در این جلسه نمایندگانی از معاونت های عملیات، مهندسی و تعمیرات، خدمات فرودگاهی، بازرگانی و ادارات کل حراست، کترینگ و فناوری اطلاعات حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "حجاج ایرانی سال جاری به دو فرودگاه جده و مدینه منتقل می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حجاج ایرانی سال جاری به دو فرودگاه جده و مدینه منتقل می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید