خبرنگاران رانندگان، دزد مسافرنما را شناسایی نمایند

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، تهران-خبرنگاران-رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران از انتشار تصویر سارقی مسافرنما به دستور بازپرس پرونده اطلاع داد و گفت: شاکیان می توانند برای طرح شکایت به پایگاه پنجم پلیس آگاهی پایتخت مراجعه نمایند.

خبرنگاران رانندگان، دزد مسافرنما را شناسایی نمایند

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی از اعلام روز دوشنبه پلیس تهران، سرهنگ کارآگاه خیراله دولت خواه اظهار کرد: چندی قبل پرونده ای از سوی دادسرای ناحیه 10 تهران به پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران ارجاع شد که در آن شاکی عنوان نموده بود، مرد جوانی را در غرب استان تهران به مقصد تهران به عنوان مسافر دربستی سوار خودروام کردم.

به گفته رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران، شاکی در ادامه شکایت خود گفت: در میان راه مرد جوان به بهانه خریدن آبمیوه درخواست کرد تا جلوی مغازه ای توقف کنم. بعد از آن مرد جوان از خودرو پیاده و آبمیوه ای نیز برای من خرید. پس از خوردن آن احساس خواب کردم و به آرامی در کنار جاده توقف کردم و دیگر هیچ چیز به یاد ندارم تا اینکه چشمانم را داخل بیمارستان باز کردم. وقتی به هوش آمدم متوجه شدم مسافر فریبکار با آبمیوه مسموم مرا بیهوش نموده و پول و وسایل با ارزشم را ربوده است.

سرهنگ دولت خواه با اشاره به اینکه در حین تحقیقات پلیسی رانندگان دیگری نیز به پایگاه پنجم این پلیس مراجعه و با اعلام اظهارات مشابه خواهان شناسایی متهم شدند، ادامه داد: تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه ماموران سرکلانتری پنجم مرد جوانی را به اتهام تهدید در اختیار پایگاه پنجم پلیس آگاهی قرار دادند که در آنالیز بیشتر تعدادی مدارک هویتی از وی کشف نموده بودند.

رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران این مقام پلیسی با بیان اینکه صاحبان مدارک هویتی به پایگاه پنجم دعوت و متهم را دزد مسافرنما معرفی کردند، گفت: همچنین در رصدهای اطلاعاتی هویت واقعی متهم شناسایی و تعیین شد وی سابقه دار و پیش تر 3 بار به جرم سرقت روانه زندان شده است.

وی ابراز داشت: متهم علاوه بر زورگیری به بیهوش کردن سریالی رانندگان خودروهای سواری و سرقت اموالشان اعتراف کرد.

این مقام انتظامی افزود: دستور انتشار تصویر بدون پوشش متهم از سوی بازپرس پرونده صادر و رانندگانی که در یک سال گذشته به این شیوه اموالشان سرقت شده است، می توانند به دادسرای ناحیه 10 تهران یا پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران واقع در خیابان آزادی، ابتدای بزرگراه یادگار امام، خیابان زنجان شمالی مراجعه نمایند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران رانندگان، دزد مسافرنما را شناسایی نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران رانندگان، دزد مسافرنما را شناسایی نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید