خودرو

فروش پوست تازه پلنگ در شاهرود ، فروشنده بازداشت شد

رئیس اداره محیط زیست شاهرود با اعلام دستگیری فروشنده پوست تازه پلنگ در شاهرود گفت: تحقیقات از فرد متهم همچنان ادامه دارد.

30 شهریور 1399

توقف 1000 کانتینر بار پشت مرز میلک افغانستان

خبرنگاران/خراسان رضوی عضو هیات مدیره انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل بین المللی خراسان رضوی گفت: مرز تقریبا پنج روز است که بسته شده و حدود هزار کانتینر بار در بندرعباس توقیف و دپو شده است.

26 شهریور 1399

مایک هورن؛ مردی که از سفر های ماجراجویانه مرگبار پول درمی آورد

خبرنگاران: یک مار من را گزید و دید چشمانم را از دست دادم و همین طور تمام حس صورتم را. به مدت پنج روز هیچ چیزی نمی توانستم ببینم.

1 شهریور 1399

خبرنگاران 170 خودرو سواری دپو شده در قم شناسایی شد

قم - خبرنگاران - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: طی ماه های فروردین و اردیبهشت ماه جاری، 170 خودرو نو از نمایندگی های فروش و پارکینگ های دپو شده خودرو در قم شناسایی شد.

27 مرداد 1399

فروپاشی بی سابقه لیر و اعتراضِ خشن در لبنان

همزمان با ادامه اعتراضات شبانه لبنانی ها علیه شرایط اقتصادی، مقامات این کشور در کاخ بعبدا نشستی را برای حل این بحران برگزار کردند.

23 مرداد 1399

مالکان 4 هزار خودروی احتکارشده در کشور چه کسانی هستند؟

سخنگوی سازمان تعزیرات با اعلام کشف 4 هزار خودروی احتکارشده در کشور گفت: درباره احراز هویت مالکان و نوع مالکیت خودروها در انتظار پاسخ استعلام از سازمان حمایت هستیم.

21 مرداد 1399

چند توصیه مهم به کارمندان برای پیشگیری از کرونا

رعایت یک سری نکات در پیشگیری از کرونا تاثیر زیادی دارد که همه افراد مخصوصا کارمندان باید آن را رعایت نمایند.

12 تیر 1399

طرح کاهش 20 تا 30 درصدی مصرف آب خانگی به تصویب دولت نرسید

خبرنگاران: شرکت آب و فاضلاب استان تهران طرحی داشت مبنی بر اینکه با مراجعه به منازل مسکونی اقدام به تعویض شیرآلات قدیمی با شیرآلات کاهنده مصرف نموده و کل هزینه به صورت قسطی روی قبوض آب محاسبه گردد اما این طرح برای اجرا موافقت دولت را در پی نداشت.

3 تیر 1399

قوانین بیمه مسافرتی و نکاتی که باید بدانیم

آیا می دانستید که علی رغم داشتن بیمه مسافرتی ممکن است نتوانید خسارت خود را بگیرید؟

29 خرداد 1399

سفر به مالزی و سنگاپور در 8 روز

سفر به مالزی و سنگاپور در 8 روزبا خواندن این مقاله می توانید به راحتی برای سفر به مالزی و سنگاپور در 8 روز برنامه ریزی کنید . پس برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر تا آخر این مقاله با ما همراه باشید .

28 خرداد 1399