دادستانی با مقصرین تیراندازی به مردم غیزانیه برخورد کند

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، یک فعال دانشجویی خواهان برخورد دادستانی با مقصرین تیراندازی به مردم غیزانیه شد.

دادستانی با مقصرین تیراندازی به مردم غیزانیه برخورد کند

حامد ساعدی، فعال دانشجویی دانشگاه تهران که در حال حاضر در منطقه غیزانیه حضور دارد در تبادل نظر با خبرنگار دانشگاه وبلاگ آژانس الکترونیکی، خواهان پاسخگویی دادستانی وپلیس به مسئله تیراندازی نیروی انتظامی که از ضابطان قوه قضاییه است در روز عید فطر به مردم این منطقه محروم شد.

وی اضافه نمود: در روز عید فطر مردم بدلیل نداشتن آب شرب و عدم توجه مسئولین جاده اهواز به ماهشهر را بسته و خواهان رسیدگی مسئولان به این موضوع شدند با این وجود بدون اینکه مردم با پلیس درگیر شوند یا مسلح باشند یکی از پرسنل پلیس به سوی مردم تیراندازی و حدود4 نفر را مجروح کرد.

این فعال عدالتخواه با بیان اینکه انتظار از پلیس این بود که در جریان اعتراضات غیزانیه خویشتن داری نموده و مردم منطقه را آرام کند نه اینکه به تحریک آنها بپردازد، گفت: سوال که پلیس و قوه قضاییه باید به آن پاسخ دهند این است که آیا مردم غیزانیه مسلح بودند و از طرفی دستور شلیک از سوی چه کسی صادر شد؟

وی با اشاره به اینکه متاسفانه مردم غیزانیه یا به دلیل ترس و یا ناامیدی از رسیدگی در محاکم قضایی طرح شکایت نمی نمایند، توضیح داد: از وکلا و کانون وکلا در مقام مدعیان عمومی خواهانیم که شان اجتماعی خود را در قبال مردم غیزانیه ایفا نمایند و به پیگیری اعاده حقوق مردم آسیب دیده این منطقه بپردازند.

این فعال عدالتخواه گفت: متاسفانه تیر اندازی پلیس به مردم منجر به سوء استفاده گروه های تجزیه طلب و عناصر خارجی ضد نظام انقلاب شده با این وجود ما از دادستان درخواست می کنیم که با ورود به این مسئله و شناسایی مقصر یا مقصرین تیرانداری به مردم غیزانیه آن ها را مجازات کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دادستانی با مقصرین تیراندازی به مردم غیزانیه برخورد کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دادستانی با مقصرین تیراندازی به مردم غیزانیه برخورد کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید