دفاع احسان علیخانی از ژاله صامتی

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، در پی انتقادها به اظهارنظری از ژاله صامتی ـ یکی از داوران برنامه عصر نو ـ، احسان علیخانی مطلبی را در فضای مجازی منتشر کرد.

دفاع احسان علیخانی از ژاله صامتی

به گزارش ایسنا، احسان علیخانی که این مطلب را به انگیزه تبریک گفتن سالروز تولد ژاله صامتی، منتشر نموده، بعلاوه بابت حواشی ایجاد شده درباره صحبت این بازیگر از او عذرخواهی کرد.

مجری عصر تازه نوشت:

ژاله خانم مهربان، بامعرفت و دلسوز، تولدت مبارک

من از شما معذرت میخوام که تعدادی، دلسوزی مادرانه شما برای بچه ها رو به اشتباه، بی رحمی شما برداشت کردن ...

ما که یادمون نمیره نگرانی برای بچه ها از عصر تازه هم برایت مهم تر بود، ممنون که مثل همواره، مادرانه صبوری کردی و مثل همواره لبخند می زنی به همه. تولدتون مبارک

اینکه یه آدمی انقدر خودش باشه، بزرگ ترین هدیه به اطرافیانشه.

امیدوارم کار کردن با شما رو بقیه هم تجربه کنن و عین من، شما رو تحسین کنن.

بر اساس این گزارش، در یکی از برنامه های اخیر عصر تازه که با اجرای احسان علیخانی در شب های نوروز 1401 از شبکه سه تلویزیون پخش می گردد و امین حیایی، مجید اسماعیلی، کارن همایون فر و ژاله صامتی به عنوان داور در آن حضور دارند، ژاله صامتی که البته به عنوان بازیگر و نه متخصص حوزه زبان ها و گویش ها شناخته می گردد، در واکنش به اجرای یکی از شرکت کنندگان این برنامه که در حوزه خوانندگی هنر خود را به نمایش گذاشت و بعضی داوران اجرای او را بکر و ملهم از طبیعت توصیف کردند، در بخشی از حرف هایش گفت: این جا اومدی یعنی تو اول باید آغاز کنی کلاس بیان بری، لهجه ات فراموش بشه، بتونی حرف بزنی، باید کتاب بخونی، باید ادبیات بدونی، باید شعر بدونی. این شکلی نیست...؛ ماجرایی که در مدت اخیر واکنش های متعددی را در پی داشته است. او البته به این جوان توصیه کرد که در زادگاه خود بماند و به شهرهای بزرگ نیاید.

منبع: فرارو

به "دفاع احسان علیخانی از ژاله صامتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دفاع احسان علیخانی از ژاله صامتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید