سوءظن مرگ بار به خاطر غذا پختن

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، شک مرد به همسرش به خاطر غذا پختن برای پسردایی اش منجر به درگیری خونینی شد که در آن مرد جوان به قتل رسید و پسردایی همسرش راهی زندان شد.

سوءظن مرگ بار به خاطر غذا پختن

به گزارش شرق، این قتل دو سال قبل رخ داد. مأموران پلیس با تماس شهروندان در جریان مرگ مرد جوانی نهاده شدند که با ضربات چاقو به قتل رسیده بود. با انتقال جسد به پزشکی قانونی تحقیقات در این زمینه شروع شد.

همسر مقتول گفت: پسردایی ام در بومهن کار می کرد و من برای اینکه تنها بود، هر روز برایش غذا درست می کردم. ما از بچگی با هم عظیم شده بودیم و رابطه خوبی داشتیم. شوهرم از این قضیه عصبانی شد و گفت دیگر نمی خواهد من برای پسردایی ام غذا درست کنم. روز حادثه وقتی پسردایی ام به خانه آمد، برای او ناهار آماده ننموده بودم.

شوهرم به او پرخاشگری کرد و گفت حق ندارد دیگر به خانه ما بیاید و حرف های نامربوطی به او زد. آن ها با هم درگیر شدند و پسردایی ام با چاقو او را زد. پرونده بعد از تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست برای رسیدگی به شعبه 6 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. متهم روز گذشته در شعبه 6 حاضر شد.

با توجه به اینکه دو نفر از اولیای دم رضایت داده بودند و معاون اول قوه قضائیه به جای دو نفر دیگر که در دسترس نبودند، درخواست دیه نموده بود، متهم در صندلی نهاده شد. او گفت: من اتهام را قبول دارم. دخترعمه ام خیلی با من مهربان بود و شوهرش به همین دلیل ناراحت شد و به من بد و بیراه گفت. من هم اشتباه کردم و قبول دارم کار زشتی نموده ام.

همسر و فرزندان مقتول با درخواست مادرم، من را بخشیدند؛ اما پدرومادرش در دسترس نبودند تا از آن ها هم رضایت بگیریم. من درخواست بخشش دارم. اشتباه از من بود و نباید با دختر عمه ام خیلی صمیمی می شدم و از او درخواست می کردم برایم غذا درست کند. با انتها جلسه دادگاه قضات برای تصمیم گیری در این باره وارد شور شدند.

منبع: فرارو

به "سوءظن مرگ بار به خاطر غذا پختن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوءظن مرگ بار به خاطر غذا پختن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید