مدارس منطقه19 رنگ و بوی مهر گرفتند

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، دیوارها و مبلمان مدارس منطقه19 در طرح استقبال از مهر با هدف ایجاد نشاط و زیبایی بصری رنگ آمیزی شدند.

مدارس منطقه19 رنگ و بوی مهر گرفتند

سرپرست شهرداری منطقه19 با اعلام این خبر و اشاره به اینکه مدارس منتخب نواحی پنجگانه در طرح آماده سازی رنگ و بوی مهر به خود گرفته اند، گفت: به مناسبت بازگشایی مدارس و طرح استقبال از مهر بیش از 6هزار متر طول نقاشی و رنگ آمیزی دیوار، درب های ورودی، المان و مبلمان حیاط مدارس منتخب در نواحی پنجگانه به وسیله اداره زیباسازی منطقه در حال اجرا است.

تورج فرهادی با اشاره به اینکه براساس این طرح قرار است حدود 300مترمربع از دیوارهای مدارس با طرح ها و رنگ های شاد نقاشی و رنگ آمیزی شوند، گفت: نقاشی و رنگ آمیزی دیوار مدارس با پاکسازی و حذف زواید بصری از دیواره ها و جداره ها در مدارس شهید همت، شهید کرباسی، شهید غفاری، شهید زمانی، روزبهانی، مقداد و سعیدی در حال اجرا است و پیش بینی می گردد تا سرانجام اجرای طرح سایر مدارس نیز رنگ آمیزی شوند.

فرهادی ادامه داد: رنگ آمیزی درب های ورودی و المان مبلمان مدارس نیز به متراژ هزار و 500 متر مربع با هدف برطرف نازیبایی های بصری، نقاشی دیواری در خیابان شهرداری جنوبی به مساحت هزار و 700 متر مربع نیز به اتمام رسیده است. بعلاوه آذین بندی و نصب پرچم ایران در مدارس مقداد و شهید روزبهانی اجرا و تا قبل از شروع ماه مهر در سایر مدارس هم انجام خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "مدارس منطقه19 رنگ و بوی مهر گرفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدارس منطقه19 رنگ و بوی مهر گرفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید