پذیرش همه شرکت های استانی سهام عدالت در بورس تا 1 ماه آینده

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، سخنگوی شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت گفت: تا یکماه آینده همه شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت در بورس پذیرفته می شوند و افرادی که روش غیرمستقیم را انتخاب نموده اند می توانند سهام خود را بفروشند.

پذیرش همه شرکت های استانی سهام عدالت در بورس تا 1 ماه آینده

به گزارش خبرگزاری وبلاگ آژانس الکترونیکی و به نقل از تسنیم، اکبر حیدری با بیان این که تا یکماه آینده همه شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت در بورس پذیرفته می شوند و افرادی که روش غیرمستقیم را انتخاب نموده اند می توانند سهام خود را بفروشند اضافه نمود: از زمان آزادسازی سهام عدالت بارها به سهامداران تاکید شده که از فروش آن خودداری نمایند زیرا این سهام ارزنده است و مردم می توانند در آینده از سود آن استفاده نمایند.

وی ادامه داد: دو روش مستقیم و غیر مستقیم برای فروش سهام عدالت تعیین شد که در روش غیرمستقیم, سهامدار شرکت های سرمایه گذاری استانی هستند و سبد دارایی سهام عدالت, در اختیار شرکت های سرمایه گذاری استانی قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه افراد باید توسط شرکت های سرمایه گذاری همان استانی که ثبت نام کردند اقدام به فروش سهام خود نمایند گفت: در روش غیرمستقیم, صرفا سهم ها در یک سهم و توسط شرکت های سرمایه گذاری استانی عرضه می گردد و افراد برای فروش باید توسط همان شرکت سرمایه گذاری در استان اقدام نمایند.

حیدری اضافه نمود: فرایند پذیرش شرکت های سرمایه گذاری استانی, مرحله ای است تا به امروز بیش از 27 شرکت مجمع افزایش سرمایه را انجام دادند و منتظر تائید نهایی هستند.

سخنگوی شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت اضافه نمود: مجمع شرکت سرمایه گذاری استان تهران برگزار گردید اما براساس تصمیم شورای عالی بورس قرار شد شرکت سرمایه گذاری استانی البرز به صورت جداگانه تاسیس گردد.

وی با بیان اینکه در هفته آینده, مجمع افزایش سرمایه 4 شرکت برگزار می گردد, گفت: از 19 میلیون سهامدار سهام عدالت که روش مستقیم را انتخاب نموده اند, 3 میلیون نفر اقدام بفروش سهام خود کردند این موضوع بیانگر این است که افراد می خواهند سهام خود را نگهداری نمایند.

حیدری توضیح داد: شرکت سرمایه گذاری استان خراسان جنوبی به عنوان نخستین شرکت پذیرفته شده در بورس بود و سهامدارانی که روش غیرمستقیم را انتخاب نموده اند در این استان اقدام به فروش سهام خود نکردند بنابراین صفی برای فروش سهام عدالت تشکیل نشد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "پذیرش همه شرکت های استانی سهام عدالت در بورس تا 1 ماه آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پذیرش همه شرکت های استانی سهام عدالت در بورس تا 1 ماه آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید