کرونا جشنواره تهران-مبارک را به تعطیلی کشاند

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، دبیرخانه جشنواره های اداره کل هنرهای نمایشی اظهار داشت هجدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک در مردادماه 99 برگزار نمی گردد.

کرونا جشنواره تهران-مبارک را به تعطیلی کشاند

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، دبیرخانه جشنواره های این اداره کل در اطلاعیه ای از برگزار نشدن هجدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران- مبارک در تاریخ اعلام شده (10 تا 18مردادماه امسال) و اطلاع رسانی درباره تاریخ جدید برگزاری آن اطلاع داد.

متن این اطلاعیه به توضیح زیر است: با آرزوی سلامت و بهروزی برای تمام هنرمندان و گشایش امور و ضمن دعا برای شادی روح هنرمند فقید و دبیر تلاشگر هجدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک سرکارخانم گلزار محمدی، به اطلاع گروه های متقاضی شرکت در این رویداد هنری، هنرمندان محترم و نمایشگران عروسکی می رساند با توجه به شرایط موجود و به جهت صیانت از سلامت هنرمندان و مخاطبان هنر نمایش، هجدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک در تاریخ اعلام شده، 10 تا 18مرداد امسال برگزار نخواهد شد.

اداره کل هنرهای نمایشی براساس مصوبات ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا در مورد برگزاری برنامه ها و رویدادهای هنری و تجمیع نظرات تخصصی شورای سیاست گذاری جشنواره، تاریخ برگزاری این رویداد را به اطلاع هنرمندان و گروه های محترم نمایشی خواهد رساند.

پیش از این قرار بود هجدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران- مبارک به دبیری زنده یاد گلزار محمدی از 10 تا 18مرداد 1399 برگزار گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "کرونا جشنواره تهران-مبارک را به تعطیلی کشاند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا جشنواره تهران-مبارک را به تعطیلی کشاند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید