56 هزار و 560 نفر از مرکز آسمان نمای گنبد مینا بازدید کردند

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، ایرنا/ براساس آخرین خبرهای منتشر گشته، 56 هزار و 560 نفر از مرکز آسمان نمای گنبد مینا بازدید کردند.

56 هزار و 560 نفر از مرکز آسمان نمای گنبد مینا بازدید کردند

از دومین روز تعطیلات نوروز تا روز دهم فروردین 56 هزار و 560 نفر از رینگ گنبد مینا بازدید کردند.

مرکز آسمان نمای گنبد مینا، با تدارک ویژه برنامه های نوروزی از جمله لیگ بازی های استراتژیک ایرانی و غرفه های واقعیت مجازی (VR) میزبان شهروندان و گردشگران نوروزی بود که با استقبال روبرو شد.

همچنین سالن سینما پلانتاریوم مرکز آسمان نمای گنبد مینا با 150 نفر ظرفیت، پس از دو سال رفع موانع زیرساختی بازگشایی شد و نمایش مجدد فیلم های تمام گنبدی با استقبال مخاطبان حوزه علم و نجوم روبرو شد. نمایش جدیدترین فیلم های علمی مرکز آسمان نمای گنبد مینا در چهار سانس میزبان 2هزار و 986 نفر از گردشگران نوروزی بوده است.

در تعطیلات نوروز 1403 بازدید از فضای پیرامونی مرکز آسمان نمای گنبد مینا در راستای تکریم و استفاده خانواده ها رایگان است و علاقمندان به حوزه نجوم می توانند از ساعت 10 صبح الی 22:30 دقیقه از آن بازدید کنند.

مرکز آسمان نمای گنبد مینا یکی از بزرگترین آسمان نماهای جهان با گنبدی به قطر 18 متر است و برنامه های رصد زنده آسمان شب در فضای بیرونی آسمان نما یکی از مجذوب کننده ترین بخش های این مجموعه است.

منبع: همگردی

به "56 هزار و 560 نفر از مرکز آسمان نمای گنبد مینا بازدید کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "56 هزار و 560 نفر از مرکز آسمان نمای گنبد مینا بازدید کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید