بنیادمسکن متولی یکپارچه سازی دو روستای گلندرود و اسپیو در شهرستان نوراست

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، خبرگزاری خبرنگاران- مهدی رازجویان با بیان اینکه دو روستای گلندرود و اسپیو در شهرستان نور جز منطقه ها رانشی محسوب می شوند، اضافه کرد: از سوی ستاد مدیریت بحران کشور 25 میلیارد تومان بودجه برای جبران خسارت های ناشی از رانش در این منطقه ها اختصاص یافت.

بنیادمسکن متولی یکپارچه سازی دو روستای گلندرود و اسپیو در شهرستان نوراست

به گزارش خبرنگاروبلاگ آژانس الکترونیکیدفترمازندران:جلسه پیگیری فرایند اجرایی تثبیت زمین لغزش منطقه گلندرود - اسپیو شهرستان نور و تسریع در فرایند عملیات اجرایی پیشگیری از خسارات بیشتر ، با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران، فرماندار شهرستان و مدیران کل دفتر فنی استانداری، راهداری، منابع طبیعی و بنیادمسکن ، صبح چهارشنبه در استانداری برگزار گردید.

مهدی رازجویان با بیان اینکه دو روستای گلندرود و اسپیو در شهرستان نور جز منطقه ها رانشی محسوب می شوند، اضافه کرد: از سوی ستاد مدیریت بحران کشور 25 میلیارد تومان بودجه برای جبران خسارت های ناشی از رانش در این منطقه ها اختصاص یافت.

وی با بیان اینکه بنیاد مسکن متولی یکپارچه سازی این دو روستا است، توضیح داد: مسئولیت تثبیت رودخانه نیز به بنیادمسکن سپرده شده است.

وی با تاکید بر اینکه اداره کل راهداری بر انجام وظایف خود در این منطقه سرعت ببخشد، اضافه کرد: مراحل اجرای عملیات پیچ بری در این منطقه نیز باید به وسیله اداره کل صنعت ، معدن و تجارت در کوتاه ترین زمان ممکن صورت پذیرد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "بنیادمسکن متولی یکپارچه سازی دو روستای گلندرود و اسپیو در شهرستان نوراست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بنیادمسکن متولی یکپارچه سازی دو روستای گلندرود و اسپیو در شهرستان نوراست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید