بوبان: به دنبال توافق بودم، اما توفیقی جواب تلفن هایم را نمی داد

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، بویان نایدونف، هافبک مقدونیه ای پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: قصد داشتم به صورت مسالمت آمیز، قراردادم را با استقلال فسخ کنم، اما اراده ای از طرف مدیران این باشگاه وجود نداشت.

بوبان: به دنبال توافق بودم، اما توفیقی جواب تلفن هایم را نمی داد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ آژانس الکترونیکی، بویان نایدونف درباره شکایت خود از باشگاه استقلال و اینکه اعلام شده که این باشگاه تنها سه روز برای پرداخت مطالباتش فرصت دارد، گفت: من مجبور به هیچ کاری نشدم اما وظیفه باشگاه بود که دستمزدم را پرداخت کند. استقلال و هوادارانش را دوست دارم و متأسفم که مجبور شدم این راه را انتخاب کنم.

وی اضافه کرد: پس از انتها نیم فصل حضورم در استقلال و مصدومیتی که برایم پیش آمد، می خواستم به بهترین شکل به استقلال برگردم اما مدیریت وقت باشگاه حتی حوصله پیدا کردن راه حلی برای پرداخت پولم را هم نداشت. در حال حاضر هم همه چیز را به وکیلم سپرده ام.

هافبک مقدونیه ای پیشین تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا مدیران وقت باشگاه می توانستند با مبلغ کمی قراردادت را فسخ نمایند، گفت: بله، این امکان وجود داشت اما پندار توفیقی (معاون ورزشی پیشین باشگاه استقلال) به تلفن هایم پاسخ نمی داد، در صورتی که می خواستم از راهی مسالمت آمیز، مشکل را حل کنم.

بویان در مورد اینکه آیا امکان دارد بار دیگر به باشگاه مهلت بدهد، گفت: من همه چیز را به وکیلم سپرده ام.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بوبان: به دنبال توافق بودم، اما توفیقی جواب تلفن هایم را نمی داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوبان: به دنبال توافق بودم، اما توفیقی جواب تلفن هایم را نمی داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید