مربی شهر خودرو: قدرت بدنی بالا و نظم تیمی نقاط قوت پاختاکور هستند، AFC دشمنی با تیم های ایرانی ندارد

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، مربی تیم فوتبال شهر خودرو گفت: پاختاکور تیمی نیست که پرسپولیس نتواند آن را شکست دهد، اما حریف سرسختی برای نماینده کشورمان خواهد بود.

مربی شهر خودرو: قدرت بدنی بالا و نظم تیمی نقاط قوت پاختاکور هستند، AFC دشمنی با تیم های ایرانی ندارد

علی اصغر قربانعلی پور مربی تیم فوتبال شهر خودرو در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ آژانس الکترونیکی در مورد مشکلاتی که برای این تیم در قطر وجود داشت، گفت: قبل از هر چیز باید بگویم که شهر خودرو در حالی راهی مسابقات شد که با وجود تلاش های مالک باشگاه و باز شدن پنجره نقل وانتقالات باشگاه نتوانست از بازیکنان جدید ش استفاده کند و این موضوع کارمان را بسیار سخت کرد. وقتی قرار است شما وارد تورنمنتی شوید که هر سه روز یک بار مجبورید بازی کنید قطعاً باید از نظر مهره تیم کامل و بالانسی داشته باشید.

وی افزود: تیم های ایرانی حاضر در قطر در یک هتل مستقر بودند و چه خوب بود با هماهنگی باشگاه ها حداقل دو آشپز ایرانی در هتل محل اقامت مان حضور داشتند، چرا که تغذیه یکی از عوامل بسیار مهم در چنین تورنمنت هایی است. متأسفانه غذاهایی که هتل محل اقامت تیم های ایرانی آماده می کرد به خاطر نوع پختش به مذاق بیشتر بازیکنان تیم ها خوش نمی آمد و بارها می دیدم که بازیکنان با نان و ماست خودشان را سیر می کردند. به هرحال همه تیم ها در هتل در قرنطینه بودند و چاره ای جز این کار نداشتند. در حالی که می دیدیم دیگر تیم ها در هتل اختصاصی با هزینه خودشان مستقر بوده و همه امکاناتی را که باید، در اختیار داشتند.

مربی تیم فوتبال شهر خودرو یادآور شد: مسئله دیگر اینکه در تورنمنت های فشرده مسئله ریکاوری تیم ها خیلی اهمیت دارد. متأسفانه باشگاه های ما هنوز مجبورند با استخر و ماساژ ریکاوری کنند در حالی که من می دیدم تیم های دیگر با بهترین امکاناتی که به همراه داشتند ریکاوری می کردند.

قربانعلی پور در واکنش به اینکه تیم های ایرانی اعتقاد دارند از سوی قطری ها و مسئولان AFC علیه آنها کارشکنی می شود، شرح داد: من اصلاً چنین چیزی را قبول ندارم، چرا که همه دیدند AFC چه برخورد قاطعانه ای با الهلال داشت و این تیم را از رقابت ها کنار گذاشت. مطمئن باشید AFC هیچ دشمنی با تیم های ایرانی نداشته و مطرح کردن این حرف ها شکل خوبی ندارد. در مورد عدم صدور ویزا از سوی قطری ها برای برخی از نفرات تیم های ایرانی هم باید بگویم که همه پروتکل ها از قبل به باشگاه ها اعلام شده بود و ما ایرانی ها مثل همیشه عدم رعایت نظم و انضباط خودمان در اقدام به موقع در مورد مسائل مختلف را تقصیر دیگران انداختیم. قوانین برای همه باشگاه ها به یک شکل تعریف شده بود و کارشکنی هم از سوی قطری ها دیده نشد.

وی در سرانجام با اشاره به رویارویی پرسپولیس و پاختاکور در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: در مورد پاختاکور می توان گفت که این تیم از نظر قدرت بدنی در سطح خیلی خوبی قرار گرفته است و حریفانش را به خوبی از همان خط جلو پرس می کند. کاری که اتفاقاً پرسپولیس هم به خوبی آن را انجام می دهد. از لحاظ تاکتیکی و نظم تیمی هم پاختاکور را تیمی خیلی خوب دیدم، اما اعتقادم این است که آنها اگر چه شهر خودرو و استقلال را شکست دادند، اما تیمی نیستند که پرسپولیس نتواند شکستش دهد. ان شاءالله که کننده کشورمان تا فینال با قدرت پیش برود و برای فوتبال کشورمان افتخار کسب کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مربی شهر خودرو: قدرت بدنی بالا و نظم تیمی نقاط قوت پاختاکور هستند، AFC دشمنی با تیم های ایرانی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی شهر خودرو: قدرت بدنی بالا و نظم تیمی نقاط قوت پاختاکور هستند، AFC دشمنی با تیم های ایرانی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید