درخواست جانسون از رهبران احزاب مخالف جهت کمک به مقابله با کرونا

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، با افزایش شیوع کرونا در انگلیس، نخست وزیر این کشور از رهبران احزاب مخالف درخواست کرد به دولتش در مبارزه با این بیماری کشنده کمک کنند.

درخواست جانسون از رهبران احزاب مخالف جهت کمک به مقابله با کرونا

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ آژانس الکترونیکی، بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس از رهبران احزاب مخالف دولت درخواست کرد برای کمک به مبارزه با ویروس کرونا وارد عمل شوند.

به نوشته خبرگزاری رویترز، جانسون روز شنبه گفت، از تمامی رهبران احزاب مخالف دولت دعوت می کند در نشستی خبری که در روزهای آینده برگزار خواهد شد، شرکت کنند.

از آنجا که جانسون به دلیل ابتلا به ویروس کرونا، احتمالاً تا پایان هفته در قرنطینه خواهد ماند، این نشست خبری هفته آینده برگزار می شود.

جانسون در ادامه گفت: ما به عنوان رهبران احزاب وظیفه داریم در این شرایط اضطراری ملی با یکدیگر همکاری کنیم.

نخست وزیر انگلیس خطاب به رهبران دیگر احزاب گفت: قصد دارم دیدگاه های شما را بشنوم و شمار را در جریان اقداماتی که تا کنون انجام داده ایم قرار دهم، از جمله گسترش سریع آزمایش های تشخیص کرونا و فراهم کردن کمک مالی برای کسب وکارها و افراد مختلف در سرتاسر کشور.

روز شنبه، حزب کارگر انگلیس کر استارمر مسئول این حزب در سیاست های خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا را به عنوان رهبر جدید خود را انتخاب کرد.

به گفته یکی از مشاوران ارشد دولت انگلیس، با توجه به سیر صعودی ابتلا به ویروس کرونا در این کشور، مقررات مربوط به قرنطینه و محدودیت رفت وآمد تا پایان ماه جاری میلادی (اوایل اردیبهشت) ادامه پیدا خواهد کرد.

تا کنون بیش از 38 هزار نفر در انگلیس به ویروس کرونا مبتلا شده اند و 3605 نفر نیز جان خود را از دست داده اند.

منبع: خبرگزاری فارس

به "درخواست جانسون از رهبران احزاب مخالف جهت کمک به مقابله با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست جانسون از رهبران احزاب مخالف جهت کمک به مقابله با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید