رضایی: دو دروازه بان اصلی تیم مصدوم هستند، تمرینات خوب بود اما بازی را واگذار کردیم

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، سرمربی تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان می گوید: تیم دست و پا بسته ای نیستیم و فقط نتوانستیم خوب نتیجه بگیریم.

رضایی: دو دروازه بان اصلی تیم مصدوم هستند، تمرینات خوب بود اما بازی را واگذار کردیم

عاطفه رضایی بعد از سه شکست تیمش در لیگ برتر فوتسال بانوان به خبرنگار ورزشی وبلاگ آژانس الکترونیکی گفت: تیم خوبی داریم و دست و پا بسته نیستیم. بازیکنان خوب، ملی پوش، جوان و باتجربه داریم، اما شرایط به گونه ای بود که نتوانستیم نتیجه کسب کنیم.

وی درخصوص مسابقه این هفته شاگردانش و شکست برابر پیکان نیز گفت: این هفته می دانستیم پیکان تیم پرمهره ای است و همه بازی های خود را با پیروزی پشت سرگذاشته است. ما هم در طول هفته تمرینات خوبی داشتیم، اما متاسفانه بازی را واگذار کردیم.

سرمربی تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان مشکل مس رفسنجان را از دست دادن دروازه بان های اصلی تیمش مطرح نمود و اضافه کرد: مشکل ما این است که دو دروازه بان اصلی تیم ما مصدوم شدند و در سه بازی اخیر از دروازه بان سوم خود استفاده می کنیم.

وی در خاتمه ابراز امیدواری کرد بتوانند در مرحله پلی آف تیم شان را تقویت نمایند و ادامه داد: امیدوارم جزو چهار تیم راه یافته به مرحله پلی آف باشیم. در آن مرحله برای تقویت تیم تصمیم گیری می کنیم و احتمالا دروازه بان تیم ما هم به بازی می رسد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رضایی: دو دروازه بان اصلی تیم مصدوم هستند، تمرینات خوب بود اما بازی را واگذار کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایی: دو دروازه بان اصلی تیم مصدوم هستند، تمرینات خوب بود اما بازی را واگذار کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید