رییسی: انگلیسی ها و آمریکایی ها تصور می نمایند که فقط آن ها توانایی انجام کارهای مهم و پیچیده را دارند

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، امروز در پالایشگاه آبادان شاهد بخشی هستیم که بیش از 100 سال از شروع فعالیت آن می گذرد و توامان شاهد بخشی هستیم که 100 درصد آن به دست توانای متخصصان و کارگران شریف ایرانی احداث شده است.

رییسی: انگلیسی ها و آمریکایی ها تصور می نمایند که فقط آن ها توانایی انجام کارهای مهم و پیچیده را دارند

رئیس جمهور گفت: انگلیسی ها و آمریکایی ها به غلط تصور می نمایند که فقط آن ها توانایی انجام کارهای مهم و پیچیده را دارند و این تصور را در رفتارشان نسبت به دیگر ملت ها اعمال و آنها را تحقیر می نمایند، اما امروز ما در پتروپالایشگاه آبادان شاهد جلوه ارزشمندی از ما می خواهیم، ما می دانیم و ما می توانیم ملت ایران هستیم.

به گزارش ایسنا، سید ابراهیم رئیسی پیش از ظهر امروز؛ دوشنبه 29 اسفند، مصادف با روز ملی شدن صنعت نفت در آیین افتتاح بخش نخست فاز دوم پالایشگاه آبادان با تبریک فرارسیدن نوروز و نیز ماه مبارک رمضان گفت: افتتاح فاز دوم پالایشگاه آبادان در روزی صورت می گیرد که ملت ایران در این روز انگلیسی ها را از صنعت نفت ایران اخراج کردند تا با دست توانای متخصصان و کارگران خودشان این صنعت را اداره نمایند.

وی اضافه نمود: انگلیسی ها و آمریکایی ها به غلط تصور می نمایند که فقط آن ها توانایی انجام کارهای مهم و پیچیده را دارند و این تصور را در رفتارشان نسبت به دیگر ملت ها اعمال و آنها را تحقیر می نمایند، اما امروز ما در پتروپالایشگاه آبادان شاهد جلوه ارزشمندی از ما می خواهیم، ما می دانیم و ما می توانیم ملت ایران هستیم.

وی با اشاره به این که امروز در پالایشگاه آبادان شاهد بخشی هستیم که بیش از 100 سال از شروع فعالیت آن می گذرد و توامان شاهد بخشی هستیم که 100 درصد آن به دست توانای متخصصان و کارگران شریف ایرانی احداث شده است، اظهار کرد: امروز در کنار پالایشگاه نامدار آبادان، در واقع یک پالایشگاه آبادان دیگر شروع به کار نموده است.

رئیس جمهور توضیح داد: حدود 34 درصد از این پروژه که اتفاقا سخت ترین و مهم ترین بخش راه اندازی پالایشگاه بود، در یکسال گذشته و با همت و کار جهادی مدیران، متخصصان و کارگران غیور ایرانی اجرا شده که یک رکورد در کارهای جهادی است و ان شاءالله کار با همین رویه ادامه خواهد یافت.

منبع: عصر ایران

به "رییسی: انگلیسی ها و آمریکایی ها تصور می نمایند که فقط آن ها توانایی انجام کارهای مهم و پیچیده را دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رییسی: انگلیسی ها و آمریکایی ها تصور می نمایند که فقط آن ها توانایی انجام کارهای مهم و پیچیده را دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید