ستاره سیتی، گزینه اول یووه برای تقویت خط حمله

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، به نظر می رسد که گابریل ژسوس گزینه اصلی یوونتوس برای تقویت خط حمله محسوب می گردد.

ستاره سیتی، گزینه اول یووه برای تقویت خط حمله

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ آژانس الکترونیکی، گابریل ژسوس اواخر فصل گذشته به یک نیمکت نشین در منچسترسیتی تبدیل شده بود و همین موضوع باعث شد که در تابستان شایعات زیادی پیرامون جدایی احتمالی او از باشگاه انگلیسی شنیده گردد اما نهایتا چنین اتفاقی رخ نداد و ستاره برزیلی در اتحاد ماندگار شد.

با این حال قرارداد ژسوس با منچستر سیتی تا سال 2023 اعتبار دارد و در ماه های گذشته تمایل چندانی به تمدید قرارداد در دو طرف وجود نداشته است. بعلاوه در صورت عدم تمدید قرارداد ژسوس با سیتی، قطعاً باشگاه انگلیسی تمایل زیادی به فروش این بازیکن در تابستان آینده خواهد داشت چرا که آنها اصلاً دوست ندارند او را به شکل رایگان از دست بدهند.

در تابستان سال جاری از یوونتوس به اسم محتمل ترین مقصد برای گابریل ژسوس نام برده شد و حالا به نظر می رسد جذب مهاجم برزیلی هنوز هم یکی از اهداف مهم بیانکونری محسوب می گردد. یووه در تابستان کریستیانو رونالدو را از دست داد و اگرچه مویزه کین را به خدمت گرفت اما بسیاری معتقد هستند که این تیم باز هم تقویت خط حمله خود نیاز دارد و در این راستا کالچو مرکاتو گزارش داده که این باشگاه میخواهد دوباره به شکل جدی برای جذب گابریل ژسوس اقدام کند. این منبع بعلاوه ادعا می نماید که بایرن مونیخ هم یکی از علاقه مندان به ژسوس است و با یووه برای جذب او رقابت خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ستاره سیتی، گزینه اول یووه برای تقویت خط حمله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره سیتی، گزینه اول یووه برای تقویت خط حمله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید