اولین خرید تابستانی چلسی قطعی شد

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، به نظر می رسد ژروم بواتنگ، مدافع آلمانی بایرن مونیخ اولین خرید چلسی در جابجایی تابستانی آینده خواهد بود.

اولین خرید تابستانی چلسی قطعی شد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ آژانس الکترونیکی، تنها چند ماه از قرارداد ژروم بواتنگ با باشگاه بایرن مونیخ باقی مانده است و به نظر می رسد که این مدافع آلمانی نیز مانند دیگر همتای خود در خط دفاعی باواریایی ها یعنی داوید آلابا علاقه ای به تمدید قرارداد با این باشگاه ندارد و جدایی او از جمع شاگردان هانسی فلیک قریب الوقوع به نظر می رسد.

طی ماه های گذشته از چندین تیم به عنوان مقصد احتمالی بواتنگ نام برده شده اما اکثریت شایعات حاکی از آن است که او ادامه فوتبال خود را در لیگ برتر انگلیس پشت سر خواهد گذشت؛ موضوعی که خود مدافع آلمانی نیز پیش از این به آن چراغ سبز نشان داده و به نوعی از حضور در لیگ برتر انگلیس استقبال می نماید .

یکی از تیم هایی که گفته می گردد به شدت شرایط جذب ژروم بواتنگ را دنبال می نماید باشگاه لندنی چلسی است. آبی ها به دنبال خط دفاعی خود هستند و در این راستا مدافع آلمانی مورد نظر آنها قرار گرفته است؛ از طرف دیگر با روی کار آمدن توماس توخل در چلسی احتمال حضور هم وطن او در این تیم نیز افزایش یافته است. در همین ارتباط بعضی منابع گزارش داده اند که مدیر برنامه های ژروم بواتنگ با باشگاه چلسی به توافق کامل دست یافته و این بازیکن در جابجایی تابستانی آینده به این تیم نقل مکان خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اولین خرید تابستانی چلسی قطعی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین خرید تابستانی چلسی قطعی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید