لیگ NBA، رد پای شیطان در لجبازی های ستاره تیم بروکلین!

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، بعضی رسانه های آمریکایی از مخالفت اروینگ برای دریافت واکسن کرونا و تعیین نبودن شرایط او سوء استفاده نموده و علت این کار ستاره تیم بسکتبال نتس را ارتباط او با جوامع مخفی و شیطانی اسم نموده اند.

لیگ NBA، رد پای شیطان در لجبازی های ستاره تیم بروکلین!

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، کایری اروینگ، گارد رأس تیم بسکتبال بروکلین نتس و یکی از اضلاع مثلث قدرت این تیم، همچنان در تمرینات تیمش شرکت نمی کند. تا زمانی که شرایط او برای دریافت واکسن کرونا، تعیین نشده، امیدهای تیم بروکلین برای استفاده از این ستاره در فصل پیش روی NBA کم و کمتر می گردد.

اروینگ با توجه به قوانین نیویورک و به علت ممنوعیت حضور افراد واکسینه نشده در اماکن عمومی، روز رسانه ای تیم بروکلین و نخستین تمرین تیم نتس را از دست داد و اگر واکسن دریافت نکند، غیبت های او به همین شکل ادامه پیدا خواهد نمود.

بعضی رسانه های آمریکایی از مخالفت اروینگ برای دریافت واکسن کرونا و تعیین نبودن شرایط او سوء استفاده نموده و علت این کار ستاره تیم نتس را ارتباط او با جوامع مخفی و شیطانی اسم نموده اند.

اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا، دریافت واکسن برای بازیکنان شاغل در لیگ را الزامی ننموده ولی طبق قوانین نیویورک و سان فرانسیسکو، بازیکنان تیم های نیویورک نیکس، بروکلین نتس و گلدن استیت وریرز برای حضور در سالن های ورزشی (بازی و تمرین) باید واکسینه شده باشند.

طبق توافق انجام شده بین NBA و اتحادیه بازیکنان، هر بازیکنی که از واکسن زدن امتناع کند، کمی بیش از یک درصد از قرارداد خود را به ازای غیبت در هر بازی از دست خواهد داد. برای کایری اروینگ، این مبلغ، 381 هزار دلار خواهد بود. اگر او در هر 41 بازی تیم بروکلین، قادر به همراهی تیمش نباشد، 15.6 میلیون دلار از عایدی سالانه خود را دریافت نمی کند.

این شرایط قطعا برای مسئولان و کادر فنی تیم بروکلین هم قابل تحمل خواهد بود و حتی ممکن است این ستاره جنجالی از ترکیب تیم کنار گذاشته گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیگ NBA، رد پای شیطان در لجبازی های ستاره تیم بروکلین!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ NBA، رد پای شیطان در لجبازی های ستاره تیم بروکلین!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید