گروگانگیری در بوشهر؛ دستگیری در تهران ، آزادی پسر بچه 7 ساله در ازای 5 میلیارد ریال!

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، جانشین پلیس پیشگیری پایتخت جزئیات دستگیری متهم پرونده آدم ربایی بوشهر را تشریح کرد.

گروگانگیری در بوشهر؛ دستگیری در تهران ، آزادی پسر بچه 7 ساله در ازای 5 میلیارد ریال!

به گزارش گروه حوادث وبلاگ آژانس الکترونیکی، جانشین رئیس پلیس پیشگیری تهران عظیم از دستگیری یک گروگانگیر در محله 13 آبان اطلاع داد.

سرهنگ علیرضا ناصری نژاد در تشریح خبر فوق گفت: در پی انجام کارهای اطلاعاتی ماموران کلانتری 168 سیزده آبان یک فرد آدم ربا در محله 13 آبان که چند وقت پیش در بوشهر اقدام به گروگانگیری یک پسر بچه 7 ساله نموده بود، شناسایی شد.

وی توضیح داد: ماموران انتظامی در تحقیقات گسترده متوجه شدند که فرد گروگانگیر چند وقت پیش پسر 7 ساله یک پزشک را در بوشهر گروگان گرفته و در ازای دریافت 5 میلیارد ریال پول نقد، وی را آزاد نموده است.

جانشین پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: عوامل عملیات کلانتری 13 آبان پس از مطمئن شدن از صحت ماجرا در گام نخست متوجه شدند که فرد آدم ربا به تازگی در محله 13 آبان ساکن شده است؛ بنابراین پس از اخذ مجوز قضائی در یک عملیات پیچیده پیروز به دستگیری وی شد ند.

سرهنگ ناصری نژاد ادامه داد: در تحقیقات پلیسی متهم ابتدا جرم آدم ربایی را منکر شده که ماموران پلیس با شیوه و شگرد خاص و ارتباط دریافت با پلیس آگاهی بوشهر و با دریافت اطلاعات پرونده، متهم دچار تناقض گویی می گردد و سپس صریحا به جرم خود اعتراف نموده و اقرار می نماید که با این پول یک باب خانه در محله 13 آبان خریداری نموده است.

وی گفت: پرونده متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی ارسال شد.

منبع: فارس

منبع: جام جم آنلاین

به "گروگانگیری در بوشهر؛ دستگیری در تهران ، آزادی پسر بچه 7 ساله در ازای 5 میلیارد ریال!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گروگانگیری در بوشهر؛ دستگیری در تهران ، آزادی پسر بچه 7 ساله در ازای 5 میلیارد ریال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید