گزارش پرتغالی درباره مهدی طارمی

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، امشب در چارچوب دور برگشت نیمه نهایی جام حذفی پرتغال، پورتو در ورزشگاه دراگائو میزبان اسپورتینگ لیسبون است. دیدار رفت با گلزنی طارمی با نتیجه 2 بر یک به سود پورتو به انتها رسید و این تیم امیدوار است با شکست اسپورتینگ، راهی فینال شود.

گزارش پرتغالی درباره مهدی طارمی

در خصوص بازی امشب، نشریه رکورد گزارشی در خصوص 2 ستاره مشهور پورتو و اسپورتینگ نوشت و آن ها را با هم مقایسه کرد.

رکورد از پورتو، مهدی طارمی را انتخاب کرد و از اسپورتینگ پائولینیو را به عنوان ستاره جنجالی نام برد. این نشریه پرتغالی نوشت: هر کدام به خاطر شهرتشان؛ مبارزه پائولینیو و طارمی و 2 ستاره ای که بیشتر از همه مورد انتقاد قرار می گیرند.

طارمی در این 3 سال همواره یکی از سوژه های اصلی روزنامه ها و رسانه های پرتغالی بود. گاهی به خاطر گلزنی، گاهی به خاطر محبوبیت و گاهی نیز با مسائلی حاشیه ای مثل پنالتی گرفتن به تیتر مطبوعات بدل شد. او در بیشتر اوقات نیز با درخشش خود پاسخ همه را داد و توانست نام خود را به عنوان یکی از ستاره های برتر لیگ بر سر زبان ها بیاندازد. به عنوان مثال، هفته گذشته تیم فوتبال اسپورتینگ در صفحه اصلی خود گزارشی در خصوص طارمی نوشت و به شدت با الفاظی زشت از او انتقاد کرد. طارمی تنها 24 ساعت بعد در دیدار مقابل پورتیموننزه هت تریک کرد تا همه از پاسخی محکم از طریق او صحبت کنند.

طارمی امشب دیداری مهم مقابل اسپورتینگ خواهد داشت و باید دید چه عملکردی در این مسابقه به ثبت می رساند.

منبع: فرارو

به "گزارش پرتغالی درباره مهدی طارمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش پرتغالی درباره مهدی طارمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید