امروز آخرین مهلت پیش فروش محصولات ایران خودرو

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، گروه صنعتی ایران خودرو پنج محصول پرطرفدار خود را در طرح پیش فروش مشارکت در فراوری شهریورماه عرضه نموده، ثبت نام در این طرح از روز چهارشنبه شروع شده و تا امروز دهم شهریورماه ادامه دارد.

امروز آخرین مهلت پیش فروش محصولات ایران خودرو

دناپلاس، پژو 207 دستی، پژو پارس ال. ایکس، سمند سورن و پژو 206 تیپ دو، محصولات پیشنهادی به متقاضیان در این طرح پیش فروش است. بازه زمانی تحویل خودرو ها از دی 1400 تا شهریور 1401 معین شده است.

مطابق بخشنامه این طرح، متقاضیانی که در قرعه کشی های قبلی ایران خودرو انتخاب نشده اند، می توانند در این طرح ثبت نام نمایند.

حداکثر تا سه روز کاری پس از انتها ثبت نام، قرعه کشی برگزار و اسامی منتخبان اعلام خواهد شد.

شرایط پیش فروش محصولات ایران خودرو

مطابق مصوبات کمیته خودروی وزارت صمت، به منظور مشارکت مشتریان واقعی در این طرح پیش فروش، محدودیت هایی مانند اختصاص فقط یک دستگاه خودرو به هر کد ملی، دارا بودن 18 سال سن و ارایه گواهی نامه رانندگی، فاصله دست کم 48 ماهه از آخرین ثبت نام یا تحویل خودرو از ایران خودرو یا سایپا، عدم امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتی و انطباق شماره حساب و تلفن با نام متقاضی در نظر گرفته شده است.

انتخاب شدگان در طرح های قرعه کشی قبلی، امکان شرکت در این طرح را نخواهند داشت. ابطال گارانتی خودرو، در صورت عدم مراجعه برای دریافت سرویس اولیه پس از گذشت سه ماه از تحویل خودرو نیز شرط دیگر مشارکت در این طرح است.

علاوه بر این که افراد دارای پلاک فعال انتظامی نصب بر روی خودرو امکان ثبت نام نخواهند داشت، سند فروش خودرو نیز پش از تحویل، به مدت یک سال در رهن ایران خودرو باقى خواهد ماند و پس از تسویه حساب و فک رهن، تحویل مشتریان خواهد شد.

این بخشنامه فروش یادآور شده در صورتی که افراد فاقد گواهی نامه و یا دارای پلاک فعال در طرح ثبت نام نمایند، علاوه بر بی اثر شدن این ثبت نام، از مشارکت در فروش محصولات ایران خودرو به مدت سه سال محروم خواهند شد.

لازم به ذکر است، دریافت کد کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات ثبت نام است.

متقاضیان می توانند در بازه زمانی یادشده به سایت فروش محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه نموده و از مزایای این طرح بهره مند شوند.

منبع: فرارو

به "امروز آخرین مهلت پیش فروش محصولات ایران خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروز آخرین مهلت پیش فروش محصولات ایران خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید