انتظار سهامداران بانک دی برای افزایش سرمایه به زودی محقق می گردد

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، مدیرعامل بانک دی با اشاره به دریافت موافقت بانک مرکزی با افزایش سرمایه بانک و کوشش برای اخذ مجوز سازمان بورس به همین دلیل گفت: با ثبت نهایی افزایش سرمایه در آینده نزدیک، انتظار طولانی مدت سهامداران و کارکنان برای افزایش سرمایه، به زودی محقق می گردد.

انتظار سهامداران بانک دی برای افزایش سرمایه به زودی محقق می گردد

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، بنابراعلام روابط عمومی بانک دی، برات کریمی در نشست هم اندیشی مدیران و رؤسای شعب بانک دی که امروز با رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی در سالن کوشش برگزار گردید، با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا طی یک سال گذشته تبعات مختلفی بر اقتصاد گذاشته است، گفت: متأسفانه این بیماری نه تنها به کسب وکارهای خرد ضربه زد، بلکه کل اقتصاد کشور را نیز متأثر کرد. همچنین این ویروس بسیاری از کارکنان بانک ها را نیز درگیر کرد و باعث درگذشت تعداد قابل توجهی از آنها شد که یادشان همواره در دل ما زنده است.

وی با اشاره به افزایش فشار ناشی از اعمال تحریم های ناجوانمردانه علیه کشورمان در امسال همزمان با فشار ناشی از شیوع بیماری کرونا، اضافه نمود: ایجاد نوسان در نرخ سهام بانک ها و نیز افزایش نرخ سود بازار بین بانکی از نتایج شرایط پیش آمده بود که امیدواریم در سال آینده این شرایط بهبود یابد.

مدیرعامل بانک دی در ادامه به تشریح شاخص های بهبودیافته این بانک در امسال پرداخت و اظهار کرد: کاهش شدید NPL و زیان انباشته و افزایش بهبود کیفیت خدمات بانکی از مهم ترین اقدامات اجرا شده است.

وی ادامه داد: وصول مطالبات غیرجاری، فروش اموال مازاد و مدیریت هزینه ها به صورت جدی در حال پیگیری است و بخش قابل توجهی از این پروژه ها اجرا شده است.

مدیرعامل بانک دی حرکت به سمت صفر شدن زیان انباشته و سودآوری را هدف نهایی بانک خواند و اعلام نمود: امیدوارم با کوشش همه کارکنان، بانک دی به زودی به صندلی واقعی خود در نظام بانکی کشور برسد.

وی همچنین با تأکید بر لزوم خدمت رسانی هرچه مطلوب تر به مشتریان به ویژه خانواده معظم شهدا و ایثارگران، آنها را سرمایه های واقعی بانک خواند و از کوشش های اجرا شده در شعب به منظور جلب رضایت حداکثری ذی نفعان قدردانی کرد.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "انتظار سهامداران بانک دی برای افزایش سرمایه به زودی محقق می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتظار سهامداران بانک دی برای افزایش سرمایه به زودی محقق می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید