بازگشت تشک های کشتی و گوش شکسته ها به سالن پناهی، حبیبی: بچه های مان از آوارگی درآمدند

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، تشک های کشتی که از سالن شهید پناهی میدان خراسان جمع شده بود، بار دیگر در این پایگاه قهرمانی پهن شده و گوش شکسته های جنوب تهران تمرینات شان را زیر نظر مربیان سازنده از سر گرفتند.

بازگشت تشک های کشتی و گوش شکسته ها به سالن پناهی، حبیبی: بچه های مان از آوارگی درآمدند

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، باشگاه پناهی طبق اصل 44 قانون اساسی که به بحث واگذاری باشگاه های ورزشی دولتی به بخش خصوصی تاکید دارد، به بخش خصوصی واگذار شد. اخیرا این باشگاه طی مزایده ای به فرد تازهی واگذار شد که نفر قبلی به علت ناراحتی از این اتفاق، به گفته کشتی گیران و مربیانی که در این سالن تمرین می کردند، تشک ها را جمع نموده و این محل که از دیرباز پایگاه قهرمانی در جنوب کشور بوده، به روی کشتی گیران بسته شده بود.

هاشم حبیبی، مربی سازنده کشتی تهران که در این سالن شاگردانش را تمرین می داد و در پی این اتفاقات، شاگردانش و دیگر مربیان سازنده شاغل در این مجموعه مدتی خانه نشین شده بودند، از رفع مشکل اطلاع داد و به وبلاگ آژانس الکترونیکی گفت: با یاری همان بنده خدا که سالن را در مزایده برده بود دوباره تشک های تازه در سالن نصب شد و حالا با تقریبا سه تشک تمرینات را از سر گرفته ایم.

وی ادامه داد: من و برادرم رسول حبیبی هر روز دو سانس تمرینی در این سالن داریم. رحمان اشرفی زاده، علی منافی، اصغر باقری و... هم از دیگر مربیانی هستند که در این سالن تمرین می دهند. بچه های ما در آن مدت آواره شده بودند، تعداد زیادی از بچه های آن منطقه در سالن پناهی تمرین کشتی می کردند و اگر مشکل سالن رفع نمی شد، این اصلا اتفاق خوبی در آن منطقه نبود. طی این سال ها خیلی ها کوشش کردند تا سالن پناهی امکانات مناسبی برای تمرینات کشتی داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بازگشت تشک های کشتی و گوش شکسته ها به سالن پناهی، حبیبی: بچه های مان از آوارگی درآمدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت تشک های کشتی و گوش شکسته ها به سالن پناهی، حبیبی: بچه های مان از آوارگی درآمدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید