دو کتاب جدید پیرامون امام زمان (عجل الله تعالى فرجه الشریف) منتشر شد

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، کتاب اتوپیا، دستوپیا و دولت کریمه مهدوی و شرایط غیر مسلمانان در حکومت امام مهدی به تازگی از سوی انتشارات موعود عصر به چاپ رسیده است.

دو کتاب جدید پیرامون امام زمان (عجل الله تعالى فرجه الشریف) منتشر شد

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ آژانس الکترونیکی، در طول تاریخ حضور بشر بر جغرافیای زمین، حوزه های فرهنگی و تمدنی بسیاری وابسته به دریافت های دینی، اسطوره ای و فلسفی از هستی شکل گرفته و شهرهایی بی شمار برکشیده شده اند. با مجموعه ای از مناسبات و معاملات مادی که به نحوه بودن و زیستن انسان های عم عصر معنی بخشیده و به آنها جهت داده اند.

* کتاب اتوپیا، دستوپیا و دولت کریمه مهدوی

پرسش از حوزه های فرهنگی و تمدنی سابق و لاحق و سنجش میزان تطابق هر حوزه با خاستگاه فطری و باطنی انسان ها و دریافت های وحیانی انبیای الهی، باب خاصی را در حوزه مطالعات فرهنگی می گشاید.

کتاب اتوپیا، دستوپیا و دولت کریمه مهدوی سعی در پرده برداری از این مسئله پنهان شده در آرزو ها و امیدها، نمایش موقعیت ساکنان ویران شهرها و بیان میزان انطباق دولت طیبه مهدوی با خاستگاه باطنی و مغفول فرزندان انسان را دارد.

این کتاب که به قلم اسماعیل شفیعی سروستانی تالیف شده و به قیمت 35 هزار تومان توسط انتشارات موعود عصر به چاپ رسیده است.

* کتاب شرایط غیر مسلمانان در حکومت امام مهدی

افتتاح هر گفت وگو در حوزه فرهنگ مهدوی و برافراشته شدن دولت کریمه حضرت صاحب الزمان (عج)، سوالات بسیاری را درباره کیفیت تحقق این امر بزرگ، پایان آن و موقعیت پیروان ادیان مختلف در دولت عدل مهدوی به ذهن متبادر می سازد که کتاب شرایط غیر مسلمانان در حکومت امام مهدی سعی در آنالیز این موضوع دارد.

این کتاب نوشته حسن یزدانی کریزی به قیمت 25 هزار تومان توسط انتشارات موعود عصر به چاپ رسیده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دو کتاب جدید پیرامون امام زمان (عجل الله تعالى فرجه الشریف) منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو کتاب جدید پیرامون امام زمان (عجل الله تعالى فرجه الشریف) منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید