سامانه تبدیل خودروهای بنزینی به دوگانه سوز از دسترس خارج شد

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، تهران (پانا) - مدیر طرح سی .ان .جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت سامانه ثبت نام متقاضیان تبدیل خودروهای بنزینی به دوگانه سوز به منظور روزآمد کردن به طور موقت از دسترس خارج شد.

سامانه تبدیل خودروهای بنزینی به دوگانه سوز از دسترس خارج شد

به گزارش وزارت نفت، محمدحسین باقری درباره از دسترس خارج شدن سامانه ثبت نام متقاضیان تبدیل خودرو بنزینی به دوگانه سوز، اضافه کرد: پس از حمله سایبری به سامانه هوشمند سوخت، روزآمد کردن سامانه های مشابه در دستور کار نهاده شد.

وی بیان داشت: به همین منظور چند روزی است که روزآمدن کردن سامانه ثبت نام متقاضیان تبدیل خودروهای بنزینی به دوگانه سوز شروع و این سامانه از دسترس خارج شده است.

مدیر طرح سی .ان .جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با تاکید بر اینکه حمله سایبری در خصوص این سامانه رخ نداده است، ادامه داد: این مساله از پیش به پیمانکاران طرح اعلام شده است و همگی آگاه هستند.

باقری گفت: کارشناسان سامانه در کوشش هستند تا روزآمد کردن در سریع ترین زمان ممکن تکمیل گردد و سامانه برای ارائه خدمات به متقاضیان طرح تبدیل خودروهای بنزینی به دوگانه سوز دوباره در دسترس قرار گیرد.

وی تاکید نمود: زمان در دسترس نهاده شدن دوباره سامانه یادشده، به زودی اطلاع رسانی می گردد.

بر اساس مصوبه شورای اقتصاد، از محل صرفه جویی در مصرف سوخت مایع، دوگانه سوز کردن رایگان یک میلیون و 460 هزار خودروی عمومی شامل ون، تاکسی و وانت بار در دستور کار نهاده شد.

پس از آن نیز، اعتباراتی برای اعطای وام به تاکسی های اینترنتی برای گازسوز کردن خودرو اختصاص پیدا کرد.

اکنون ظرفیت نصب شده سی.ان.جی در کشور بیش از 40 میلیون متر مکعب در روز است که از این اندازه 50 درصد خالی است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "سامانه تبدیل خودروهای بنزینی به دوگانه سوز از دسترس خارج شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامانه تبدیل خودروهای بنزینی به دوگانه سوز از دسترس خارج شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید