شرط بازگشایی دانشگاه ها بعد از ماه رمضان ، شرایط شهریه و حذف ترم

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری درباره احتمال بازگشایی دانشگاه ها پس از ماه مبارک رمضان گفت: ستاد ملی مقابله با کرونا در این باره تصمیم خواهد گرفت و اگر مجوز بدهند، نسبت به بازگشایی اقدام خواهیم کرد.

شرط بازگشایی دانشگاه ها بعد از ماه رمضان ، شرایط شهریه و حذف ترم

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، علی خاکی صدیق، معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در گفت وگو با ایلنا، درباره بازگشایی احتمالی دانشگاه ها بعد از ایام ماه مبارک رمضان گفت: ما در هر شرایطی تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم، اگر آنها مجوز بازگشایی را بدهند، ما نیز اقدامات مربوط به آن را انجام خواهیم داد.

خاکی صدیق در پاسخ به این سوال که آیا آماری از تعداد دانشجویانی که در شیوع کرونا نسبت به حذف ترم اقدام کردند، دارید؟ گفت: در حال حاضر آمار دقیقی از تعداد دانشجویان متقاضی حذف ترم نداریم، همچنین آماری دقیقی هم نداریم که نشان دهد با درخواست حذف ترم چند درصد از دانشجویان موافقت شده است.

وی در واکنش به مشکلاتی که دانشجویان درباره حذف ترم داشتند، گفت: ما نشستی با معاونان دانشجویان دانشگاه ها داشتیم که در آن جلسه مطرح شد، در صورت امکان با درخواست حذف ترم از سوی دانشجویان، مساعدت به عمل بیاورند.

  • بازگشایی مدارس و دانشگاه ها در 114 شهر سفید صحت دارد؟ | سطح رعایت پروتکل ها بهداشتی در تهران پایین است

معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری درباره عودت شهریه دانشجویان شبانه گفت: بحث شهریه مربوط به هیات امنای دانشگاه هاست و ما نمی توانیم هیچ ورودی در این زمینه داشته باشیم.

خاکی صدیق درباره ادامه فرایند ارائه اینترنت رایگان به دانشگاه ها گفت: لیست دانشگاه های متقاضی برای اینترنت رایگان تحویل وزارت ارتباطات شده است. ما عینا لیست دانشگاه های متقاضی اینترنت رایگان را به وزارت اراتباطات ارسال کردیم و آنها نیز اعمال نموده اند.

معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در انتها گفت: فکر نمی کنمIP سرور دانشگاهی در میان لیست هایی که به ما ارائه شده، بوده که به آن اینترنت رایگان داده نشده باشد. فعلا گزارشی مبنی بر اینکه به دانشگاه های متقاضی، اینترنت رایگان تعلق نگرفته باشد به بنده ارائه نشده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "شرط بازگشایی دانشگاه ها بعد از ماه رمضان ، شرایط شهریه و حذف ترم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط بازگشایی دانشگاه ها بعد از ماه رمضان ، شرایط شهریه و حذف ترم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید