لاریجانی: با پیگیری معاونت علمی رصدخانه ملی به زودی وارد فاز نهایی می شود

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، رئیس پژوهشگاه دانش های بنیادی از رسیدن به فاز نهایی رصدخانه ملی با خمایت و پیگیری های معاونت علمی خبر داد.

لاریجانی: با پیگیری معاونت علمی رصدخانه ملی به زودی وارد فاز نهایی می شود

به گزارش خبرنگار فناوری وبلاگ آژانس الکترونیکی، ظهر امروز در معاونت علمی و فناوری چهارمین نشست سرآمدان علمی ایران با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهور، سعید سرکار رییس ستاد توسعه فناوری نانو، روسا و اعضای هیئت علمی دانشگاه های برتر برگزار گشت.

محمدجواد لاریجانی، رییس پژوهشگاه دانش های بنیادی در این برنامه معاونت علمی و فناوری را نهادی با برکت در توسعه علم معرفی کرد و گفت: پیشرفت در علم جهاد فراوان می خواهد و توجه به بحث سرآمدان علمی بسیار مبارک است.

لاریجانی با بیان اینکه معاونت علمی تا به امروز به راه اندازی و تجهیز آزمایشگاه های کاربردی بسیار کمک کرده است، ادامه داد: یکی از خدمات ارزشمند معاونت علمی پیگیری پروژه های بزرگ است پروژه هایی که بیش از 40 سال از آنها می گذرد و سفره گسترده ای برای توسعه علمی هستند.

رییس پژوهشگاه دانش های بنیادی خاطرنشان کرد: با پیگیری معاونت علمی و فناوری طرح رصدخانه ملی به زودی به فازنهایی می رسد. از زمان ایده راه اندازی این رصدخانه از دانشگاه شریف تا به امروز حدود 25 سال می گذرد و حال با حمایت های معاونت علمی به عمل رسیده است.

وی در پایان صحبت های خود همچنین به جهش قابل توجه طرح شتابگر ملی و احیای علم نجوم با حمایت های معاونت علمی و فناوری اشاره کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "لاریجانی: با پیگیری معاونت علمی رصدخانه ملی به زودی وارد فاز نهایی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لاریجانی: با پیگیری معاونت علمی رصدخانه ملی به زودی وارد فاز نهایی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید