مالکان 4 هزار خودروی احتکارشده در کشور چه کسانی هستند؟

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، سخنگوی سازمان تعزیرات با اعلام کشف 4 هزار خودروی احتکارشده در کشور گفت: درباره احراز هویت مالکان و نوع مالکیت خودروها در انتظار پاسخ استعلام از سازمان حمایت هستیم.

مالکان 4 هزار خودروی احتکارشده در کشور چه کسانی هستند؟

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ آژانس الکترونیکی، در یک ماه اخیر و پس از شدت گرفت التهاب بازار خودرو، دستگاه های نظارتی مختلفی از جمله پلیس، سازمان بازرسی و سازمان تعزیرات برای سامان دادن به این آشفته بازار و سوداگری سودجویان وارد عمل شدند.

تا روز های گذشته هزاران خودروی احتکارشده در سراسر کشور کشف شده است، اما سوال اصلی مردم از سازمان های ناظر و رسیدگی کننده از جمله سازمان بازرسی و تعزیرات این است که این حجم سنگین از خودرو های بدون پلاک و احتکارشده متعلق به چه کسانی است و چه افرادی پشت پرده دپوی آزاد و بی دغدغه سودجویان هستند و اگر قرار به پیگیری و برخورد است چرا به نتیجه نمی رسد و معمولا در همین نقطه مسکوت گذاشته می شود؟

سید یاسر رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات با اعلام اینکه تا به امروز 4 هزار خودروی احتکارشده کشف شده است، درباره احراز هویت مالکان و نوع مالکیت این خودرو ها اظهار کرد: در مرحله کارشناسی و منتظر استعلام سازمان حمایت درباره احراز هویت و نوع مالکیت ها هستیم تا رسیدگی ها آغاز شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مالکان 4 هزار خودروی احتکارشده در کشور چه کسانی هستند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مالکان 4 هزار خودروی احتکارشده در کشور چه کسانی هستند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید