محکومیت نفت مسجدسلیمان، ماشین سازی و طرفدار با رأی کمیته شرایط

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، کمیته شرایط بازیکنان فدراسیون فوتبال، چند باشگاه را به پرداخت مطالبات بازیکنان خود محکوم کرد.

محکومیت نفت مسجدسلیمان، ماشین سازی و طرفدار با رأی کمیته شرایط

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آرای صادره کمیته شرایط بازیکنان فدراسیون به توضیح زیر است:

باشگاه ماشین سازی تبریز به علت شکایت 96 میلیون و 894 هزار و 500 ریالی محمود نصیری، بر اساس رأی صادره محکوم به پرداخت اصل خواسته به انضمام هزینه دادرسی شد.

محمدعلی صفیا بابت مطالبه 900 میلیون ریالی از باشگاه نفت مسجدسلیمان شکایت کرد که این باشگاه به پرداخت 788 میلیون ریال و هزینه دادرسی محکوم شد.

در شکایت شاهین شفیعی از باشگاه آرمان گهر سیرجان بابت مطالبه یک میلیارد و 125 میلیون ریالی، کمیته مشخص شرایط بازیکنان شکایت وی را مردود و غیرقابل رسیدگی خاطرنشان کرد.

شکایت پیمان صالحی از باشگاه طرفدار جهت مطالبه 600 میلیون ریالی، به رأی پرداخت 568 میلیون ریالی از سوی باشگاه به شاکی به انضمام هزینه دادرسی شد.

علی محمودی در قالب شکایت ارائه شده خواستار پرداخت 400 میلیون ریال از سوی باشگاه نصر فردیس البرز شد که پرداخت این مبلغ و هزینه دادرسی از سوی باشگاه، رأی صادره از سوی کمیته مشخص شرایط بازیکنان است.

در پرونده شکایت علی اکبرخواه از باشگاه بادران جهت مطالبه 163 میلیون و 290 هزار ریالی، کمیته شرایط دعوی خواستار را مردود و نسبت به آن قرار رد دعوی صادر خاطرنشان کرد.

پوریا غلامی بابت مطالبه 575 میلیون ریالی، شکایتی را از باشگاه مس کرمان ارائه کرد که کمیته مشخص شرایط بازیکنان، شکایت وی را مردود و غیرقابل رسیدگی خاطرنشان کرد.

با شکایت مسعود عباس زاده از باشگاه ماشین سازی شهریار برای مطالبه 480 میلیون ریالی، کمیته مشخص شرایط بازیکنان رأی به پرداخت این مبلغ و هزینه دادرسی از سوی باشگاه داد.

شکایت مهرداد زهری از باشگاه شهرداری فومن در مطالبه 600 میلیون ریالی منجر به صدور رأی محکومیت این باشگاه در پرداخت اصل خواسته شاکی و بعلاوه پرداخت هزینه دادرسی شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "محکومیت نفت مسجدسلیمان، ماشین سازی و طرفدار با رأی کمیته شرایط" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محکومیت نفت مسجدسلیمان، ماشین سازی و طرفدار با رأی کمیته شرایط"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید