وجود یک توده خوش خیم در روده جو بایدن بایدن در بیمارستان؛ کاخ سفید در اختیار هریس

به گزارش وبلاگ آژانس الکترونیکی، پزشک کاخ سفید اظهار داشت؛ پولیپی که به تاگی از روده بایدن برداشته شده خوش خیم اما یک ضایعه پیش سرطانی بوده که در حال حاضر نیازی به اقدام بیشتر برای آن نیست.

وجود یک توده خوش خیم در روده جو بایدن بایدن در بیمارستان؛ کاخ سفید در اختیار هریس

یکی از پزشکان کاخ سفید در نامه ای که روز گذشته (چهارشنبه) منتشر شد، اعلام نمود پولیپی که هفته گذشته طی فرایند کولونوسکوپی از بدن جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا برداشته شد، یک ضایعه خوش خیم با رشد آهسته بوده است اما به نظر می رسد که یک ضایعه پیش سرطانی باشد که در حال حاضر نیازی به اقدام بیشتر برای آن نیست.

بنا بر گزارش شبکه سی تی وی نیوز، دکتر کوین اوکانر در نامه ای به تاریخ روز سه شنبه نوشت: این پولیپ بعنوان یک آدنوم لوله ای (تومور خوش خیم با منشأ بافت غددی) شناسایی شده است که شبیه به آدنومی بوده است که در سال 2008 از بدن بایدن خارج شده بود.

پزشک کاخ سفید ادامه داد که نظارت و مراقبت معمول توصیه می گردد و بایدن باید هفت تا 10 سال دیگر یک کولونوسکوپی دیگر انجام دهد.

طبق این گزراش، بایدن آدینه هفته گذشته (28 آبان ماه) به منظور انجام کولونوسکوپی، به طور موقت قدرت را به کامالا هریس معاون خود منتقل کرد و هریس به اولین زن در تاریخ آمریکا تبدیل شد که ریاست جمهوری را برعهده گرفته است.

بایدن علاوه بر کولونوسکوپی تحت معاینه جسمی هم نهاده شد و اوکانر روز آدینه اعلام نمود که رئیس جمهور، سالم و قوی است و آماده انجام وظایف خود بعنوان رئیس جمهور آمریکا است.

بایدن، 79 ساله، مسن ترین فردی است که به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده کار خود را شروع نموده است که همین مسأله منجر به علاقه زیاد وی به سلامت و رفاه حالش شده است.، فارس

منبع: ایران آنلاین

به "وجود یک توده خوش خیم در روده جو بایدن بایدن در بیمارستان؛ کاخ سفید در اختیار هریس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وجود یک توده خوش خیم در روده جو بایدن بایدن در بیمارستان؛ کاخ سفید در اختیار هریس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید