همایشها و نمایشگاه ها

ستارگان مجازی (چهارشنبه 19 اردیبهشت 97)

در ستارگان مجازی امروز، به تحول تازه ای که در تبلیغات فیلم و نمایش پدید آمده نگاهی می اندازیم. در ادامه به اقدام ترامپ برای خروج آمریکا از برجام اشاره ای گذرا کرده و از حضور اصغر فرهادی روی فرش قرمز جشنواره فیلم کن به وجد می آییم. در سرانجام...

29 بهمن 1399

چگونه برای دریافت یارانه اعتباری خرید کتاب ثبت نام کنیم؟

تهران (پانا) - مراحل ثبت نام و دریافت یارانۀ اعتباری خرید کتاب ویژه نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران اعلام شد.

25 بهمن 1399

راهنمای سفر به پراگ

پراگ یکی از زیباترین شهرهای اروپا و حتی جهان است. با سفر به این شهر شما عاشق گشت و گذار در خیابان های باریک و پر پیچ و خم این پایتخت خواهید شد، مثل این که شما پا به جهانی افسانه ای گذاشته اید. این شهر غرق در تاریخ است، نوشیدنی ها و غذاهای شگفت انگیز، معماری...

29 دی 1399

افزایش سرعت انواع مک&zwnjبوک با تراشه جدید

تراشه ام یک در جدیدترین رایانه های اپل چیزی شبیه به تراشه هایی است که در آخرین مدل آیفون و آیپد اپل به کار رفته اند. این تراشه بیشتر بر کارایی و هزینه تمرکز کرده تا قدرت بالا.

16 دی 1399

ماکرون بار دیگر میزبان کنفرانسی با موضوع لبنان است

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، امانوئل ماکرون رئیس جمهوری فرانسه گفت، کشورش با همکاری سازمان ملل و دیگر شرکا برای برگزاری کنفرانسی بین المللی برای حمایت از بیروت کوشش می نماید.

8 دی 1399

مستندی از زائران آمریکایی اربعین در شبکه الکوثر

مستند صرخة الحریة فراوری شبکه الکوثر، به حضور سیاه پوستان آمریکا در راهپیمایی اربعین می پردازد.

20 آبان 1399

آزمایش کرونای ترامپ و همسرش مثبت شد

در بحبوحه رقابت های انتخاباتی در آمریکا، دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور از مثبت شدن آزمایش کرونای خود و همسرش اطلاع داد.

15 آبان 1399

نمایشگاه کتاب هاوایی نیز دیجیتالی برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از نیوزناو، نمایشگاه های کتاب در بسیاری از نقاط دنیا به خاطر شیوع ویروس کرونا لغو شده و بیشتر آنها در فضای مجازی برگزار شده است. سال جاری تنها مسئولان نمایشگاه کتاب فرانکفورت قرار است به صورت محدود نمایشگاه کتاب این شهر را به...

30 شهریور 1399

خبرنگاران رویش بذر توسعه در خراسان جنوبی

بیرجند - خبرنگاران - همت و تلاش مسوولان می تواند بسیاری از محرومیت ها را از بین ببرد و با سومین سفر رییس سازمان برنامه و بودجه به خراسان جنوبی رویش بذر توسعه در این استان به وضوح قابل مشاهده است.

22 مرداد 1399

دعوای ترامپ با خبرنگاران ،ترامپ قهر کرد

رئیس جمهوری آمریکا یک کنفرانس خبری مرتبط با بحران شیوع کروناویروس در کاخ سفید را بعد از جدال با دو خبرنگار با خشم ترک کرد، یکی به خاطر پرسیدن سوالی درباره فرایند آزمایش ها و دیگری به خاطر اصلا سوال نپرسیدن.

1 مرداد 1399

صدور اعلامیه شرایط اضطراری سازمان بهداشت جهانی

سازمان جهانی بهداشت (WHO) روز گذشته (جمعه) در میان افزایش ادعاهای دولت ترامپ در انتقاد به نحوه عملکرد این سازمان در پاسخگویی به همه گیری کروناویروس، اعلامیه خود را مبنی بر شرایط اضطراری سلامت جهانی تمدید کرد.

11 تیر 1399

ملاقات نوروزی دکتر طهرانچی با معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی

جلسه ملاقات نوروزی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با معاون و مدیران کل معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی برگزار گردید.

9 خرداد 1399

چشم انداز همکاری های مالی محور گفت وگویی مقامات ازبکستان و قزاقستان

مقامات وزارت سرمایه گذاری و تجارت خارجی ازبکستان و قزاقستان در یک نشست چگونگی و چشم انداز گسترش همکاری های مالی بین دو کشور را آنالیز کردند.

2 خرداد 1399