بازسازی، نوسازی و تعمیرات ساختمان

در ژوهانسبورگ از کجا خرید کنیم؟

ژوهانسبورگ برای عاشقان خرید یک بهشت واقعی است. از بوتیک های شگفت انگیز طراحان در مراکز خرید لوکس گرفته تا طراحی های بین المللی یا بازارهای دست دوم و عتیقه با حال و هوای بومی تر، این شهر برای هر کسی که به خرید علاقه داشته باشد تجربه خریدی بی همتا را رقم...

19 اردیبهشت 1400

تبریز، حال ندارد

شاید با شنیدن نام تبریز اولین چیزی که به ذهن تان خطور می نماید، شهری باشد با آب وهوای سرد در دل زمستان و معتدل در گرمای تابستان در شمال شرقی ایران؛ اما این شهر که مرکز آذربایجان شرقی هم هست، چیزی فراتر از این تعریف است.

5 اردیبهشت 1400

تنها بادگیر گرد ایران در شهر جهانی

تنوع معماری بادگیرهای یزد بسیار فروان است و وجود تنها بادگیر گرد، بلندترین بادگیر و تنها بادگیر دوطبقه و عریض ترین بادگیر ایران در جای جای این استان، نشان دهنده اهمیت و نقش بادگیر در معماری و ساختار زندگی مردمان این دیار کویری است.

1 فروردین 1400

مردم تکیه گاه مستحکم انقلاب

انقلاب اسلامی مردم ایران آغاز 43 سالگی خود را در حالی به جشن می نشیند که از همان روزهای ابتدایی، دشمنان این انقلاب و ملت شمارش معکوس برای شکست آن را کلید زده و پایانش را نوید می دادند.

9 اسفند 1399

خانه میرزا کوچک خان جنگلی؛ جاذبه تاریخی رشت، عکس

یونس استاد سرایی متولد 1257 در رشت به جهان آمد. میرزا کوچک لقبی است که به واسطه پدرش به داده می گردد.

12 دی 1399

شایعات بی اساس در خصوص مقبره ملک المتکلمین، آرامگاه مشروطه پارکینگ نمی گردد

همزمان با انتشار خبری مبنی بر تخریب آرامگاه میرزا جهانگیرخان صور اسرافیل و ملک المتکلمین و تبدیل این مکان به پارکینگ بیمارستان لقمان، برزین ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران این خبر را کذب اعلام نمود.

25 آذر 1399

مشکلاتی که در حال حاضر اصفهان با آنها درگیر است

ایسنا/ این خبر پیرامون مشکلاتی که در حال حاضر اصفهان با آنها درگیر است، برای شما مخاطبان گرامی نگارش شد.

24 آذر 1399

فهرست نهایی بهترین بازی های پلی استیشن 4

به سرانجام عمر یکی از بهترین کنسول های تاریخ صنعت بازی نزدیک می شویم؛ تجربه ای که پلی استیشن 4 با بازی های عظیم و کوچک خود به ما ارایه داد، آن قدر متنوع و شگفت انگیز است که تصور نمی کنیم احتمال تکرار آن چندان بالا باشد. تا سه ماه دیگر نسل جدید کنسول های بازی...

18 مهر 1399

خبرنگاران اصلاح ساختار واحدهای مرغداری قم درحال انجام است

قم - خبرنگاران - معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی قم با اشاره به این که صنعت پرورش طیور استان درحال تحول است، گفت: اصلاح ساختار فنی واحدهای مرغداری فعال درقم که از مدت ها قبل شروع شده با همکاری بهره برداران در حال اجرا و تکمیل است.

12 مهر 1399

محققان مانع هک شدن هوش مصنوعی شدند

محققان در دانشگاه ایلینوی اعلام نموده اند یکی از بزرگترین نقص ها در آموزش هوش مصنوعی، آسیب پذیری آن ها در برابر حملات هکرها است. در این زمینه سیستم های تشخیص عکس یا بازسازی تصاویر با بیشترین حملات روبرو می شوند.

20 شهریور 1399

جهش در فراوری محصولات کشاورزی در گرو توسعه کشت های گلخانه ای است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: با توسعه کشت های گلخانه ای شاهد جهش در فراوری محصولات کشاورزی خواهیم بود.

4 شهریور 1399

خبرنگاران رویش بذر توسعه در خراسان جنوبی

بیرجند - خبرنگاران - همت و تلاش مسوولان می تواند بسیاری از محرومیت ها را از بین ببرد و با سومین سفر رییس سازمان برنامه و بودجه به خراسان جنوبی رویش بذر توسعه در این استان به وضوح قابل مشاهده است.

22 مرداد 1399

سفر به مالزی و سنگاپور در 8 روز

سفر به مالزی و سنگاپور در 8 روزبا خواندن این مقاله می توانید به راحتی برای سفر به مالزی و سنگاپور در 8 روز برنامه ریزی کنید . پس برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر تا آخر این مقاله با ما همراه باشید .

28 خرداد 1399

مقاله: تعمیرات بنایی در بازسازی ساختمان

تعمیرات بنایی یکی از انواع تعمیراتی است که نمی توان آن را در نظر نگرفت چرا که ممکن است مشکلاتی برای ساکنین ساختمان ایجاد شود. زیر­ساخت یک ساختمان بنای آن بوده و اگر پیسازی ساختمان به صورت اصولی انجام نگیرد، حتی تعمیرات ساختمان را نیز مشکل تر خواهد نمود....

20 خرداد 1399

پشت پرده تماس تلفنی بن زاید با بشار اسد، امارات از نزدیکی با سوریه به دنبال چیست؟

تماس ولیعهد ابوظبی با رئیس جمهور سوریه اقدامی عجیب نبود؛ زیرا امارات از همان ابتدا کوشش کرد تا اندک ارتباطی با دمشق را حفظ کند به رغم آنکه با جنگ تروریستی علیه سوریه مخالفتی نکرد؛ اما آنچه که عجیب می کند زمان اعلام بازگشت روابط با سوریه است.

28 اردیبهشت 1399